Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 13-06-2014 16:26

dokładnie


Odp: Od "zera" do miliardera? - Xkr - 13-06-2014 19:30

Ile czasu Ci to zajelo? Z dyszki do 16tki Big Grin?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Od "zera" do miliardera? - K.O.M.B.E.K - 13-06-2014 20:35

Pisze CI z boku data Wink
60 % w 12 dni ,nieźle Wink


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 14-06-2014 00:52

(13-06-2014 19:30)Xkr napisał(a):  Ile czasu Ci to zajelo? Z dyszki do 16tki Big Grin?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

rzeczywista gra zaczęła się od 11.06 więc na dobrą sprawę w 3 dni udało się uzbierać 6k. Przyszły tydzień cel - dobić do 20k.


Odp: Od "zera" do miliardera? - Damkofr - 14-06-2014 01:00

A podobno już nieraz na giełdzie.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 14-06-2014 02:03

No i nie gram, napisałem, że teraz mam ciut więcej czasu i wpłaciłem trochę kasy bo jednak giełda ciągnie...


RE: Od "zera" do miliardera? - K.O.M.B.E.K - 14-06-2014 07:32

Nadal opierasz sięna wskaźnikach ze stron które poleciłeś w poradniku czy kierujesz się własną analizą wykresów?
I wgl ile czasu przygotowywałeś się do gry na giełdzie?


Odp: Od "zera" do miliardera? - Xkr - 14-06-2014 11:26

Popieram pytanie @up, jak w ogole zaczynales?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 14-06-2014 14:07

Na samym początku grania starałem się analizować tak naprawdę co się dało, jednak prawda jest taka, że te wskaźniki są jedynie czysto matematyczne i na dobrą sprawę nie sprawdzają się na dłuższą mete. Obecnie kompletnie nie sugeruje sie wsparciami, oporami, trendami etc. Analizuje wykres najczęściej 5-15 minutowy i z niego da się już przewidzieć. Zasada jest prosta, nie chce zarobić na jednej pozycji 100% przez kilka dni ją trzymając, wolę 3 pozycje po 40% w jeden dzień... Najważniejsze jest aby nie być zachłannym i zamykać nawet przed take profitem jesli na wykresie minutowym dzieje sie np cos niepokojącego - jesteśmy na kup i akurat jest piekna strzala w gore, jesli to jest w jednej minucie to na 99% w nastepnych 2-3 wroci to do poprzedniego stanu - więc można zamknąć pozycję na kup i otworzyć nową na sprzedaj.
Teraz szykuje się wojna w iraku więc obstawiam, że dolar w poniedziałek będzie górował.

Jeśli ktoś myśli, że do giełdy potrzebna jest nie wiadomo jaka wiedza to niech wie, że się myli Big Grin


Odp: Od "zera" do miliardera? - Xkr - 14-06-2014 15:56

To ladnie Smile, a podpowiedz mi jak sam napisales ze sugerowanie sie na tych trendach itp jest nic nie warte to jak Ty to robisz nakieruj troche na twoj tok myslenia

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Czym sie sugerujesz?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2