Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - DaaV - 01-02-2014 13:44

na jakiej platformie jest jakieś dobre demko? chętnie bym pograł bez zobowiązań Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Sauer - 01-02-2014 14:00

Jest jakiś limit minimalnego kapitału, z jakim można wejść w forex? Chciałbym spróbować swoich sił, aczkolwiek jeśli będę musiał włożyć na sam start niebotyczne sumy, nie będę zbyt zachwycony, zwłaszcza, że jeszcze nigdy nie spotkałem się z grą na giełdzie.


RE: Od "zera" do miliardera? - mati9106 - 01-02-2014 14:41

Na plus 500 jest sympatyczne demo, a po zweryfikowaniu numeru telefonu można dostać 75 zł do gry już w realu, które po pewnym czasie znikają.

Chociaż opinie na temat tej platformy są podzielone.


RE: Od "zera" do miliardera? - pablosx - 01-02-2014 19:47

Ja polecam brokera IronFx na platformie MetaTrader 4 bo możesz wybrać sobie kwotę początkową, walutę kwoty początkowej i dźwignię finansową, a nie jak w innych masz z góry przydzieloną. Poza tym masz nieograniczony dostęp do konta demo.


RE: Od "zera" do miliardera? - alllex0 - 02-02-2014 17:31

Witam wszystkich. Bardzo fajny temat. Od jakiegos miesiaca "bawię" się na demo Plus500 raczej z miernymi wynikami. Na razie straty w wysokości ok 5k. Były inwestycje na + i były na -. Na razie jest to czysta zabawa. Staram sie ogarnać wiedzę w temacie giełdy. Jeśli ruszę do gry na poważnie to z nie wielkim kapitałem poczatkowym, z prostej przyczyny: takiego kapitału jak założyciel tematu po prostu nie posiadam. Nie gram dużo ze wzgledu na ograniczony czas wolny. Wiem ze giełda nie jest dla wszystkich, mimo to kiedyś na pewno spróbuję. I to byc może w niedalekiej przyszłości. Pozdrawiam wszystkich o mocnych nerwach. Będę śledził temat.

No i powolutku odrabiam straty ... 1,4k w dwie godzinki...
[Obrazek: zrzut_transakcji_plus500a.jpg]


RE: Od "zera" do miliardera? - Jap - 02-02-2014 18:00

admiralmarkets.com . Meta trader do pobrania po rejestracji. Umowa swiadczenia uslug dla osoby fizycznej i potwierdzenie otwarcia rachunku rzeczywistego otrzymuje się na papierze.
MT umozliwia przeprowadzanie samodzielnych analiz.


RE: Od "zera" do miliardera? - alllex0 - 03-02-2014 15:38

(26-01-2014 16:36)Utah napisał(a):  Gram od wczoraj na plus500 na koncie demo i nie miałem pojęcia z Forex wcześniej, na początku źle zacząłem ale zaczynam łapać o co chodzi, wiecie może czy w odpowiednim momencie zamykam pozycje? Jeszcze mam takie pytanie odnośnie bonusu 75 zł da się z tego coś wykupić czy trzeba wpłacać pieniądze ?
Statystyki z dnia dzisiejszego
[Obrazek: Screenshot_at_2014_01_26_16_33_58.jpg]


30 minut temu Bitcoin oraz Litecoin Daily ładnie poszybował w górę Smile

Ładny początek. U mnie było trochę gorzej ale staram się naprawiać błędy i zgłębiać wiedzę bo bez niej ta zabawa to praktycznie czysty hazardzik. Pozdrawiam i życzę sukcesów. Jeśli zamykasz pozycję na plusie niezależnie w jakiej kwocie, to już jest dobrze Smile Przynajmniej ja tak do tego podchodzę. Pewnie mogłoby być lepiej ale nic na przymus. Powolutku nabieraj wprawy w inwestowaniu a pewność co do zakończenia danej pozycji sama Ci się wyrobi. Oby na plusie, takie moje zdanie.


RE: Od "zera" do miliardera? - Simon24121 - 03-02-2014 16:21

Dzisiaj można było o 16 niezłe zbić pieniążki na złocie. Gram za bonus 75 zł i dzisiaj na dwóch akcjach złota, 120 zł do przodu Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 03-02-2014 16:46

(03-02-2014 15:38)alllex0 napisał(a):  
(26-01-2014 16:36)Utah napisał(a):  Gram od wczoraj na plus500 na koncie demo i nie miałem pojęcia z Forex wcześniej, na początku źle zacząłem ale zaczynam łapać o co chodzi, wiecie może czy w odpowiednim momencie zamykam pozycje? Jeszcze mam takie pytanie odnośnie bonusu 75 zł da się z tego coś wykupić czy trzeba wpłacać pieniądze ?
Statystyki z dnia dzisiejszego
[Obrazek: Screenshot_at_2014_01_26_16_33_58.jpg]


30 minut temu Bitcoin oraz Litecoin Daily ładnie poszybował w górę Smile

Ładny początek. U mnie było trochę gorzej ale staram się naprawiać błędy i zgłębiać wiedzę bo bez niej ta zabawa to praktycznie czysty hazardzik. Pozdrawiam i życzę sukcesów. Jeśli zamykasz pozycję na plusie niezależnie w jakiej kwocie, to już jest dobrze Smile Przynajmniej ja tak do tego podchodzę. Pewnie mogłoby być lepiej ale nic na przymus. Powolutku nabieraj wprawy w inwestowaniu a pewność co do zakończenia danej pozycji sama Ci się wyrobi. Oby na plusie, takie moje zdanie.

Jeżeli zamyka pozycje zaraz jak ma plus to robi źle , dlatego ludzie przegrywają pieniądze , bo jak tracą to się modlą zamiast zamykać pozycję , a jak zobaczą ,że mają profit to się go doczekać nie mogą i w krótkim czasie je zamykają.Zanim zamkniecie pozycję to popatrzcie na wykres , czy ruch ma potencjał i czy da się więcej wycisnąć.
PEACE Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - alllex0 - 03-02-2014 20:02

(03-02-2014 16:46)Resick napisał(a):  
(03-02-2014 15:38)alllex0 napisał(a):  
(26-01-2014 16:36)Utah napisał(a):  Gram od wczoraj na plus500 na koncie demo i nie miałem pojęcia z Forex wcześniej, na początku źle zacząłem ale zaczynam łapać o co chodzi, wiecie może czy w odpowiednim momencie zamykam pozycje? Jeszcze mam takie pytanie odnośnie bonusu 75 zł da się z tego coś wykupić czy trzeba wpłacać pieniądze ?
Statystyki z dnia dzisiejszego
[Obrazek: Screenshot_at_2014_01_26_16_33_58.jpg]


30 minut temu Bitcoin oraz Litecoin Daily ładnie poszybował w górę Smile

Ładny początek. U mnie było trochę gorzej ale staram się naprawiać błędy i zgłębiać wiedzę bo bez niej ta zabawa to praktycznie czysty hazardzik. Pozdrawiam i życzę sukcesów. Jeśli zamykasz pozycję na plusie niezależnie w jakiej kwocie, to już jest dobrze Smile Przynajmniej ja tak do tego podchodzę. Pewnie mogłoby być lepiej ale nic na przymus. Powolutku nabieraj wprawy w inwestowaniu a pewność co do zakończenia danej pozycji sama Ci się wyrobi. Oby na plusie, takie moje zdanie.

Jeżeli zamyka pozycje zaraz jak ma plus to robi źle , dlatego ludzie przegrywają pieniądze , bo jak tracą to się modlą zamiast zamykać pozycję , a jak zobaczą ,że mają profit to się go doczekać nie mogą i w krótkim czasie je zamykają.Zanim zamkniecie pozycję to popatrzcie na wykres , czy ruch ma potencjał i czy da się więcej wycisnąć.
PEACE Big Grin

Owszem zgodzę się też z tym. Chodziło mi jednak o fakt że zamknięta na plusie pozycja jak na początek zabawy jest jak najbardziej satysfakcjonująca. Zgadzam się że umiejętność dobrej oceny potencjału rynku jest bardzo ważna, ale nie wymagaj od początkujących zbyt wysokich umiejętności. Gramy na kontach demo i uczymy się podstaw rynku. Dzięki za uwagi. Doceniam to. Pozdrawiam.