Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - MartinS - 15-01-2014 20:41

roberttarach, nie pogrążaj się. Przeczytaj ostatnie dwie strony. Bitch please.


RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 15-01-2014 21:40

Dziś edek zanurkował do 1,580 mamy teraz małe odbicie , jutro ważne dane z USA .Zastanawiam się , czy zostawiać pozycje, są na dźwigni 100 i jedna na 200. Te na 100 otwierane od 1660 do 1625. Ta z dźwignią 200 otwarta na 1584(mój błąd :> będzie SL jak nic ).


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 15-01-2014 22:43

1.3580 nie osiągnął, co do danych, to jutro po danych coś mam takiego nosa, że bedzie powtórka z grudnia, czyli dolar bedzie sie umacniał delikatnie przez ok 5-10min a potem niestety zanurkuje w dół, bo dzisiaj jednak ruch prawie 120 pipsow to cos mi smierdzi jak na taki spokojny dzien...


RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 16-01-2014 18:37

większość zamknęła się na SL , który ustawiłem na 1,3625 .W coraz większej ilości analiz pojawia się prognoza , że para pójdzie w góre do 1,37 , jeżeli będzie opór to zacznie się fala spadków. Ja w tym momencie zamykam wszystko na SELL i kupuję.


RE: Od "zera" do miliardera? - RasTak - 16-01-2014 21:15

coraz ciekawszy temat się robi z możliwością grania na Twoich typach ;D tak że też przyłącze się do 'zabawy'.
a tak jeszcze zapytam, posty Panie Kiljan będziesz dodawał w takiej formie jak teraz czy jeszcze bardziej ułatwisz sprawę pisząc np. co gdzie i kiedy, czyli w jakim momencie zainwestować i takie tam?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 16-01-2014 21:55

Chcę to zrealizować w taki sposób aby każdy mógł jak najszybciej się o wszystkim dowiedzieć, ogarnę to wszystko w weekend, dzisiaj zaledwie 1xxzł na chwilowym spadku eurusd(ogólnie po danych dolar zachowywał się dłuzej wzrostowo jednak tak jak myślałem, poszedł w dól Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 17-01-2014 11:29

GBP/USD na sprzedaż, TP na 1.64 może być na spokojnie ustawiony, chociaż powinno spaść niedługo bardziej.


RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 17-01-2014 15:33

Opór na 575 mamy , oby poszło w górę Sad


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 17-01-2014 17:58

Dolar naprawdę zaczął się ładnie zachowywać, ale coś nie wydaje mi się, aby długo ten trend się utrzymał

Funt póki co idzie tak jak mówiłem, pozycje na 300zł na razie wyglądają tak: [Obrazek: jslXWFp.png]


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 19-01-2014 11:56

Przepraszam wszystkich serdecznie jednak nie mam szans tego zrobić z powodu sytuacji prywatnej(przydzwonił we mnie pijany arab) przyszły tydzień będzie obfitował w papierologie i policję więc niestety musimy to przełożyć na kolejny tydzień bo po prostu nie dałbym rady się wyrobić.