Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 29-12-2013 14:03

Mamy trend wzrostowy , który się może załamie w tym tygodniu.W końcu FED ograniczył tylko skup obligacji, na szczęście w porę się połapałem , że nie wyszli z trendu i zamknąłem pozycje na sell w porę jak były zyskowne. W styczniu prawdopodobnie FED podejmie jakieś następne kroki.


RE: Od "zera" do miliardera? - Scross - 04-01-2014 20:10

Jak idzie Kiljan?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 04-01-2014 20:25

Obecnie mam przerwe po nowym roku bo niestety teraz masa roboty w firemedia, ale sledze oczywiscie jak wyglada sytuacja no i dolar powinien jeszcze troche rosnąć


RE: Od "zera" do miliardera? - Scross - 05-01-2014 10:15

Dzięki Twojemu działaniu sam zacząłem zgłębiać informacje i niedługo zacznę grać w demo, a jak uzbieram pieniądze zacznę grać na poważnie. Jaką stronę polecasz? Bo chyba w markets już nie jesteś, nie wiem nawet czy w IronFX. Zatem jaką?

@edit: I jak idą następne części poradnika?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 06-01-2014 18:23

Dolar prawdopodobnie przestał już odbijać i zacznie dalej spadać, pułap 1.40 EURUSD jest w lutym możliwy. Złotówka nie powinna wiele zyskiwać sądzę, że spadnie jeszcze do ok 3.10 i tak będzie wisieć.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 12-01-2014 18:28

Dolar w piątek zanotował piękną stratę, w ciągu najbliższego tygodnia powinien tę stratę odrobić.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 13-01-2014 18:33

Hmmm wiele osób pisze mi, że jestem taki mądry bo wszedłem na giełdę dużą kasą, zastanawiam się nad otworzeniem rachunku z kwotą ok 500-1000zł i każdy chętny będzie mógł kopiować, pytać czy też cokolwiek chce, ponieważ taki wkład jest dla większości zainteresowanych w pełni osiągalny, oczywiscie tutaj dzwignia bylaby inna no i sam sposob grania takze, wiec nie mam pojecia jak to by wyszlo, idzmy na zywiol Big Grin
Są chętni? Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 13-01-2014 18:37

Ja tu regularnie zaglądam , więc mi się taki pomysł podoba Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - K.O.M.B.E.K - 13-01-2014 19:07

A będziesz miał wgl na to czas?
Tzn.czy będziesz dodawał z taką samą częstotliwością posty jak teraz?? ;>


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 13-01-2014 19:57

tutaj inwestowanie byloby znacznie z mniejszych rozmachem, po prostu bym pisal codziennie czym warto sie zainteresowac