Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - malwinski - 04-12-2013 11:35

ale ogromne zarobki
jak do tego doszłeś sam sie uczyłeś czy ktoś ci pomagał?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 04-12-2013 11:49

(04-12-2013 11:35)malwinski napisał(a):  ale ogromne zarobki
jak do tego doszłeś sam sie uczyłeś czy ktoś ci pomagał?

Można powiedzieć, że samouk Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 06-12-2013 14:42

Idealne warunki na sprzedaż eurodolara(moim zdaniem)


RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 06-12-2013 16:38

Rynek się dzisiaj , jak przez ostanie 2 tygodnie zachowuje irracjonalnie jeżeli chodzi o parę EURUSD, muszę sobie zrobić tydzień przerwy Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - Welesius - 06-12-2013 22:41

Czołem ludzie.
Kiljan gratuluje sukcesu, masz jaja.
Założyłem konto demo na ironFX żeby obczaić co i jak (faktycznie mają niskie spready; ponoć nawet 0 na koncie vip (sic!)).
mam 2 pytania:
-na jakich grasz przedziałach czasowych i na jakiej dźwigni?
-mam mt5 i mogę grać tylko na forex, a chciałbym metale, ropę, akcje; jakieś pomysły?


RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 06-12-2013 23:05

(06-12-2013 14:42)Kiljan napisał(a):  Idealne warunki na sprzedaż eurodolara(moim zdaniem)
Po tym spadku i natychmiastowym powrocie do trendu po 14 to zajmować pozycję sprzedaży to ryzyko wielgaśne ;d
Jakby tego było mało to jeszcze mamy cały czas pozytywne dane z USA , a trend ani trochę nie leci w dół.
Na wykresie m15 widać zmianę trendu,może coś z tego będzie Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 08-12-2013 21:02

Kiljan - korzystasz z Price Action ??


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 09-12-2013 20:33

Ogólnie para nie zachowuje sie ani troche normalnie, bo mimo, że dane są dobre, giełda także to jednak dolar traci, dzisiaj na tych wzrostach koło 3 tysięcy wpadło, jednak ja oczekuje spadkow bo to troche podejrzane ze ciagle idzie w gore i to z takim impetem. gram na dzwigni 1:200, z price action nie korzystam


RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 09-12-2013 22:12

Jutro przemówienie Draghiego , pewnie znów będzie umocnienie , jak w ?czwartek?
Żadnych danych z USA , na 15 transakcji sprzedaży z edka mam ponad 10 zamkniętych na SL , a mogłem iść z trendem facepalm
Jak na razie to wygląda na to ,że kurs będzie szedł po październikowe maksimum .

@@ Korzystasz z analiz i informacji dostępnych na comparic.pl ?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 10-12-2013 03:18

korzystam z investing glownie, ale co do draghiego, moim zdaniem szczyt z pazdziernika nie bedzie osiagniety z prostego powodu za duzy jest impet i po prostu za duza "pewnosc" ze euro bedzie sie dalej umacniac, nie mniej jednak do 1.3780 dobić może i sądzę, że wtedy sie wróci