Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 25-05-2016 12:07

1 lot na daxie to niecałe 23k zł


RE: Od "zera" do miliardera? - tomek019 - 25-05-2016 17:35

Kiedyś próbowałem bawić się na forexie nie wyszło i od tamtej pory dzwonią te "Łosie" z forexu co jakiś czas i "Panie Tomasz mam zajebistą okazje, coś tam idzie w góre" wkurza mnie to ale już od paru dni startówka w koszu więc niech dzwonią dalej Huh


RE: Od "zera" do miliardera? - Laster - 25-05-2016 18:27

Czesć Kiljan jakiś rok-dwa lata temu pytałem się ciebie czy przyjąłbyś ucznia, odpowiedziałeś że na razie nie masz do tego głowy, coś się zmieniło?

Pozdrawiam


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 25-05-2016 18:57

(25-05-2016 17:35)tomek019 napisał(a):  Kiedyś próbowałem bawić się na forexie nie wyszło i od tamtej pory dzwonią te "Łosie" z forexu co jakiś czas i "Panie Tomasz mam zajebistą okazje, coś tam idzie w góre" wkurza mnie to ale już od paru dni startówka w koszu więc niech dzwonią dalej Huh
Znam to doskonale Big Grin
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.mistergroup.muzutozvednout&hl=pl zainstaluj koniecznie, przydaje się nie tylko z upierdliwymi brokerami Tongue

(25-05-2016 18:27)Laster napisał(a):  Czesć Kiljan jakiś rok-dwa lata temu pytałem się ciebie czy przyjąłbyś ucznia, odpowiedziałeś że na razie nie masz do tego głowy, coś się zmieniło?

Pozdrawiam
Problem w tym, że ja Cię naprawdę niczego nie nauczę, ja nie gram opierając się na jakichś szczególnych analizach, nie interesuje mnie fibo, ani wiekszosc wskaznikow i strategii. Ja opieram się na wsparciach, oporach, rsi oraz w największej mierze na logice i wyczuciu. Co czasami się sprawdza a czasami nie. Dlatego też nie gram na wielu instrumentach bo gram na: eur/usd, eur/try, eur/pln, usd/jpy, usd/pln, wti, dax. Na innych praktycznie nigdy nie grałem, jedynie kiedyś na miedzi i złocie ale złoto dało po łapach więc trzymam się tego z czym mi w miarę idzie.



Dzisiejsze delikatne łaskotanie daxa Big Grin
[Obrazek: c7aa6ae453b088908f44d2b439a35203.png]


RE: Od "zera" do miliardera? - Scoobyx - 25-05-2016 21:04

Jeśli chodzi o telefony od brokerów, to warto sobie dodawać ich numery na czarną listę. A jeszcze lepiej jest mieć oddzielną kartę sim i używać jej tylko w określonych sytuacjach.


RE: Od "zera" do miliardera? - hubert92tt - 26-05-2016 16:10

Od początku twojej przygody z fx grałeś tak jak teraz, tzn. jeśli cena nie idzie w twoją stronę to trzymasz pozycję do momentu kiedy zacznie zarabiać?Masz duży kapitał więc możesz sobie na to pozwolić, jednak jeśli ktoś wchodzi z małym depo to prędzej czy później złapie MC.Ciekawi mnie po prostu czy zawsze grałeś z dużym depo czy na początku miałeś małe depo i inną strategię?A tak w ogóle to gratuluję wyników i życzę powodzenia w kolejnych inwestycjach Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 26-05-2016 16:48

To zależy co rozumiesz przez duże depo, na mforexie zaczynałem od kwoty 5k, za cel tygodniowy obrałem sobie zarobić 1000zł.
Co do strategii to ona ma swoje plusy i minusy, jeśli mam rację co do pozycji to piramidkowanie bardzo się opłaca, jeśli natomiast nie mam racji(co od sierpnia zeszłego roku zdarzyło się 2 razy) no to wtedy strata jest bolesna, ale nigdy nie przekracza zarobionej już kwoty:
[Obrazek: bf7e078b736975f193db6090ffbd4e09.png]


RE: Od "zera" do miliardera? - Laster - 26-05-2016 23:27

Mógłbyś tak opisać jak wygląda twój typowy dzień z punktu widzenia inwestora? Bardzo mnie to ciekawi.

Ja osobiście wyjeżdżam za jakiś czas, za granicę na ponad rok i jakąś małą część tych pieniędzy planuje wklepać w brokera, i tu moje pytanie tak jak wyżej pisałeś: "ja zaczynałem od 5k" czy nadal trzymasz się tej kwoty, czy jednak mniejsze pieniądze dadzą radę.

3. Co sądzisz o pracy jako makler giełdowy w jakiejś firmie, tzn firma podpisuje z tobą układ, że daje tobie depozyt np 100k euro i 10% zysku miesięcznego zawsze jest twoje. Wiem że nie trzeba mieć żadnych studiów, tylko pokazać im wcześniejsze swoje wyniki. Aktualnie jeden użytkownik z sąsiedniego serwisu (wykop.pl) dostał depozyt 50k, a też zaczynał jakby od 0.

5. Analizujesz swoje zagrania jeśli np mogłeś zarobić więcej?

Pozdrawiam


Od "zera" do miliardera? - Scoobyx - 28-05-2016 10:08

Co do pracy maklera, to wcale cudów nie ma. Zarobki są przeciętne w porównaniu do stresu i emocji jakie towarzyszą tej "pracy".


RE: Od "zera" do miliardera? - ShuQi - 28-05-2016 10:51

"cudów nie ma"

Dobry makler, to makler zarabiający lekko ponad 20 miesiecznie Wink Więc pieniązki całkiem przyzwoite Wink