Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - snake1415 - 25-11-2015 16:23

Jakie widzisz prognozy na USD/PLN oraz do jakiego kursu jesteś w stanie utrzymywać pozycje ?


RE: Od "zera" do miliardera? - smoku1996 - 25-11-2015 21:49

USD może całkiem wywalić bo rośnie prawdopodobieństwo podwyższenia stop procentowych.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 26-11-2015 00:11

Rośnie prawdopodobieństwo a z jakiego powodu? Żeby wpaść kolejny raz w kryzys przed wyborami? Stopy są już "podnoszone" co miesiąc od stycznia i do tej pory ani razu nie zostały podniesione.

Co do samej sytuacji to muszę przyznać, że popełniłem błąd jeśli chodzi o moment wejścia jednak sytuacja geopolityczna jak i zachowania nowego rządu były nie do przewidzenia


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 02-12-2015 14:29

Czas przyznać się do błędu, postawienie przeciwko dolarowi było dużym błędem, stawianie na umacniającą się złotówkę za PiSu także nie będzie dobre, czas na odrobinę odpoczynku, od stycznia jedziemy od nowa, nie chcę w grudniu nabijać podatku bez powodu Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - MaLiN - 02-12-2015 14:32

Nie tylko ty jeden popełniłeś błąd Lol


RE: Od "zera" do miliardera? - Scoobyx - 03-12-2015 10:23

Nie uważasz, że ustawianie S/L'ów o wiele zmniejszyło by straty?


RE: Od "zera" do miliardera? - pputa - 04-12-2015 12:03

Miałem się wtrącać, ale żal mi jest Ciebie..

zobacz moje wnioski :

- jesteś młody - ok życie przed Tobą Wink ale nie znasz rynku finansów do końca..
- wykupiłeś jakiś płatny serwis
- trzymasz się upracie DAX'a i PLN
- nie tędy droga
- proponuje wykupić jakiś płatny serwis z info ja dymam co miech 200 funtów plus $
300
- trzeba przeanlizować..
- odpuszczasz grudzień.. beka..najlepszy miech..
- http://postimg.org/image/6zegdqhcr/ jeden dzień.. ceny już inne a aktualne pipsy by Ci oko wybiły Wink

Mimo wszystko powodzenia.. i zmień brokera bo mBank beka

Dam ci podpowiedź spójrz na Anytpody i ZAR Huh


RE: Od "zera" do miliardera? - snake1415 - 05-12-2015 15:17

(04-12-2015 12:03)pputa napisał(a):  - http://postimg.org/image/6zegdqhcr/ jeden dzień.. ceny już inne a aktualne pipsy by Ci oko wybiły Wink


Jedna jaskółka wiosny nie czyni - pochwal się cała historia np z myfxbook, wyciąć parę dobrych transakcji każdy potrafi.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 05-12-2015 21:55

(04-12-2015 12:03)pputa napisał(a):  Miałem się wtrącać, ale żal mi jest Ciebie..

zobacz moje wnioski :

- jesteś młody - ok życie przed Tobą Wink ale nie znasz rynku finansów do końca..
- wykupiłeś jakiś płatny serwis
- trzymasz się upracie DAX'a i PLN
- nie tędy droga
- proponuje wykupić jakiś płatny serwis z info ja dymam co miech 200 funtów plus $
300
- trzeba przeanlizować..
- odpuszczasz grudzień.. beka..najlepszy miech..
- http://postimg.org/image/6zegdqhcr/ jeden dzień.. ceny już inne a aktualne pipsy by Ci oko wybiły Wink

Mimo wszystko powodzenia.. i zmień brokera bo mBank beka

Dam ci podpowiedź spójrz na Anytpody i ZAR Huh
Mój drogi możesz sobie wykupować co chcesz, możesz sobie grać mikrolotami ile tylko chcesz, zacznij grać prawdziwą kasą bo postawić 50zł to nie jest sztuka, odpuszczanie grudnia - gdybyś miał jakiekolwiek pojęcie o podatkach to byś wiedział dlaczego go odpuszczam, ale grając po 50zł o podatkach nie myślisz bo po co, grając zapewne u jakiegos MM na cyprze który cię kroi na tp i sl. Póki co pokazałeś kilka zleceń, po których widać, że grasz chaotycznie i nie masz żadnych wybranych instrumentów tylko grasz bez żadnego planu.
Swoją drogą mówisz, że wykupiłeś jakiś serwis z info, czyli de facto nie masz pojęcia o niczym tylko robisz to co ci zaproponują? Nie tędy droga oj nie tędy...


RE: Od "zera" do miliardera? - pputa - 06-12-2015 08:57

Mój Drogi Kiljanie.. jakie 50 zł ? Jakie mikroloty beka jakie MM ? beka Gram na MTF Jerk Miałem też swego czasu konto w mBanku to p. Monika dzwoniła co drugi dzień i blabla jak dociągnę do 100 lotów na miech to zmiejszy mi swap.. jakieś głupie maskotki mi wysyłała Wink ja nie musialem wpałacać 2 banki żeby ratować depozyt Wink Jakie chaotyczne zagrania ? Big Grin Przed PKB AUD.. Tak mam wykupione platne serwisy ale z info nic wiecej nie podpowiadaja co masz grać.. powiedzmy jakieś 30% wiecej info niż masz na Investing etc i zdecydowanie szybciej Wink Chcesz w legalny sposób ominąć podatki..ależ proszę.. zainteresuj się może Nadex..grasz na spekulacjach.. nic nie kupujesz nic nie sprzedajesz.. mimo wszystko powodzenia Huh