Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 05-03-2015 12:30

a kogo interesuje ile ty masz lat?Ja w wieku 18 lat kupowałem mieszkanie i co z tego? gdybyś zaproponował pojedynek bez niczego, napisałbym to samo co napisałem. Czy 20k w dwa tygodnie to dużo czy mało to już kwestia indywidualna. Mówiąc o wskaźnikach kompletnie nie odniosłeś się do tego co napisałem, więc masz racje nie ma sensu polemizować bo nie masz nic do powiedzenia. Masz 19 lat, rozgryzłeś forexa, brawo, brawo! Tylko błagam nie podchodź później do mnie pod tesco, że na jedzenie potrzebujesz.


RE: Od "zera" do miliardera? - PAVVLIK - 05-03-2015 13:13

widze, ze ktos sie bulwersuje Smile najlepsza obrona jest atak.. wyobraz sobie ze nie inwestuje calego kapitalu w fx. nie bede sie z Toba licytowal w kwestii rzeczy materialnych, bo to dla mnie dziecinada. Po raz kolejny pokazales swoj "poziom" Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - sznapi1234 - 05-03-2015 16:29

Szykuje się forumowa wojna Jerk2


RE: Od "zera" do miliardera? - Polak123 - 05-03-2015 19:09

Robicie sobie jakieś wyzwania jakbyście byli jakimiś wrogami... Każdy niech zarabia po swojemu i nie zmuszaj nikogo do zmiany poglądów.


RE: Od "zera" do miliardera? - nitram - 05-03-2015 20:21

Dokładnie każdy niech orze jak może, zarabia tak jak mu się podoba i w sposób w którym czuje się dobry.
Proszę panować nad emocjami bo będą kary warnami.


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 07-03-2015 09:14

Chwile mnie tu nie ma i od razu coś sie dzieje Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - Maersk - 14-03-2015 03:04

I jak Wam leci? Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 16-03-2015 20:41

Jak Pan prezes nie gra to temat umiera Rolleyes


RE: Od "zera" do miliardera? - Polak123 - 18-03-2015 16:02

Bo to temat Kiljana Big Grin

Każdy sobie rzepkę skrobie Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - PAVVLIK - 19-03-2015 09:21

Jutro pokaze Kiljanowi oraz Wam , ze FX to nie hazard jak sadzi autor postu. W jaki sposob pokaze ? Prawdopodobnie podam nazwe pary + cene otwarcia + mozliwy scenariusz. Jesli bede mial wolna chwile to pokaze to na screenie, jakimi wskaznikami sie posluguje i jak dobrze spelniaja swoja funkcje i w jaki sposob generuja dla mnie sygnal do gry.

PS. wrzucilbym historycznego screena, ale pewnie zostane posadzony o "dorysowanie" go juz po wybiciu Smile