Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - konradPLN - 16-10-2013 20:13

Kiedy będziesz już na nowym brokerze i od kiedy zaczynasz pisac w temacie jak wczesniej , co kupować itd?


RE: Od "zera" do miliardera? - InWeStOr - 17-10-2013 18:50

Jaki % portfela inwestujesz? Jaką wielkością lota grasz na pojedynczej transakcji?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 18-10-2013 12:26

Już przeszedłem na IronFX, uczyłem się troche platformy no i ogólnie musiałem zapoznać się ze wszystkim.
Rozpoczęło się prawdopodobnie dołowanie EURUSD(osiągnęła pułap 1,37 i zaczęło się znacznie cofać) Tak więc otwieramy pozycje krótkie(sprzedaży) na EURUSD! Take profit polecam ustawić na 1.3600

Staram się inwestować maksymalnie 10-15% kapitału. Zazwyczaj jest to 5-7%. Jaka wielkość to zależy od pewności informacji, nie lubię natomiast otwierać otwierać wielu instrumentów jednocześnie, staram się skupiać na jednym-dwóch.
[Obrazek: r4Oox6n.png]


RE: Od "zera" do miliardera? - casern1 - 18-10-2013 14:08

pisałeś ze masz własnego maklera. jak sie z nimi rozliczasz ? maja określoną stawke/miesięczna/tygodniową/dzienną ?? czy np dostają % od twoich zysków ??


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 18-10-2013 14:26

To jest makler przydzielony od brokera, on dostaje premię za moje obroty. Ale niestety obecnie mój jest chory i leży w łóżku Big Grin
Tak jak przypuszczałem EURUSD zaczął spadać, nic nie powinno mu przeszkodzić w dalszym spadku.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 19-10-2013 22:05

Według przewidywań EURUSD w poniedziałek może spaść nawet do 1.35, jeśli dane wtorkowe będą dobre to jest szansa na 1.33


RE: Od "zera" do miliardera? - Grz3chu - 26-10-2013 15:40

Ładne kwoty, oby Ci się udało! Powodzenia Wink


RE: Od "zera" do miliardera? - konradPLN - 30-10-2013 15:16

hehe gdyby ktos cie posłuchał to by sie wyzerował Tongue Ostro do góry poszło


RE: Od "zera" do miliardera? - dawiddo - 30-10-2013 22:10

Oby SL był bliskoSmile


RE: Od "zera" do miliardera? - Użytkownik - 31-10-2013 00:04

od jakiej kwoty minimalnej mozna ogolnie zaczac gre na gieldzie?