Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - MaLiN - 06-01-2015 22:22

(06-01-2015 22:12)B_Y_K_U napisał(a):  Myślałem że mam jakieś przewidzenia, ale Ty też tak widziszTongue
Graty DamianSmile Dobra kasa chociaż nie mam pojęcia ile tam może byćLol

Też się z początku zastanawiałem, no ale milionerzy mogą mieć przecież różne wymagania Lol


RE: Od "zera" do miliardera? - noqq - 06-01-2015 22:38

Siema, wiadomo coś na temat przybliżonej daty ukazania się poradnika?
Gratuluje zarobionych pieniędzy!


RE: Od "zera" do miliardera? - WDynamite - 06-01-2015 23:35

Tak wszyscy prosicie o ten poradnik, a tak na prawdę najwięcej i tak się nauczycie podczas grania. Praktyka jest najważniejsza, otwórzcie demo, zapoznajcie się z platformą, jak to wszystko działa, potem wpłaćcie tyle ile jesteście gotowi stracić. A skąd brać informacje itp. było już wiele razy podawane w tym temacie.

Gratuluję zarobionych pieniędzy Damian Smile Moja kupka pieniędzy za te 2 miesiące co się zacząłem w to bawić wygląda dużo skromniej. No ale cóż cały 2015 przed nami.
Życzę wam wszystkim powodzenia i samych TP.


RE: Od "zera" do miliardera? - BaaTooN - 06-01-2015 23:40

Gratuluje imponujących zarobów! Heart


A to jest pewnie coca-cola life, tylko gdzie taką kupić? impreza


RE: Od "zera" do miliardera? - konradPLN - 07-01-2015 06:12

Cześć, gra ktos usdjpy? Jak myślicie spadnie poniżej 118 czy wróci na poziom 120?


RE: Od "zera" do miliardera? - yurko - 07-01-2015 19:50

Kilijan skoro działasz na kilku kontach to jest moźliwość kopiowanie tych kont również? Bo w temacie pisałeś tylko o koncie Damian


RE: Od "zera" do miliardera? - flown - 07-01-2015 21:07

(07-01-2015 19:50)yurko napisał(a):  Kilijan skoro działasz na kilku kontach to jest moźliwość kopiowanie tych kont również? Bo w temacie pisałeś tylko o koncie Damian

Kiljanem nie jestem, ale mogę cię zapewnić, że cały myk z tymi kontami polega na tym, aby jedno nie było ogólnodostępne. Trzeba grać samemu Wink.


RE: Od "zera" do miliardera? - PAVVLIK - 08-01-2015 21:55

cos cicho w tym temacie sie zrobilo , jak tam poczynania na FX ?


RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 09-01-2015 16:48

Chyba się korekta zaczęła Lol


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 09-01-2015 16:51

korekta albo tylko podbicie, bo niestety dane dla stanów bardzo fajne