Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 31-12-2014 18:33

na tym tak, nie działam na jednym koncie z powodów "finansowych" niedlugo wrzuce to co ugrałem w tym roku od czerwca Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - PremAccHack - 01-01-2015 19:58

O pewnie kikaset tysiecy Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - flown - 02-01-2015 21:10

Myślicie, że edek przebije poziom wsparcia z 2010r.?


RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 02-01-2015 22:37

Niedaleko właściwie jest do tego poziomu,więc bardzo możliwe.Na fibo widać,że ten poziom z 2010 to jest dokładnie 50 punktów procentowych(nie licząc fałszywego wybicia) trendu wzrostowego.Ale po takim ostrym rajdzie na edku teraz raczej należy szukać wejścia w longi.Takie jest moje zdanie.

Widzę też,że jest to 3 próba podejścia do tego poziomu,więc jeśli uda się go utrzymać to bardzo możliwe,że będziemy mieli kontynuację trendu wzrostowego.Wszystko zależy od kondycji światowych gospodarek.

btw.Nie polecam kierować się wyłącznie moimi wywodami Lol


RE: Od "zera" do miliardera? - mateusz4699 - 03-01-2015 11:54

Mam pytanie trochę poza tematem, jakiego brokera wybrać aby nie musieć przesyłać skanu dowodu przy tworzeniu konta ? ( mam 18 ale jeszcze nie mam dowodu )


RE: Od "zera" do miliardera? - WDynamite - 03-01-2015 12:25

Każdy broker wymaga potwierdzenia tożsamości więc i tak musisz poczekać na dowód.


RE: Od "zera" do miliardera? - mateusz4699 - 03-01-2015 12:46

tak ale np. markets chce dopiero przy wypłacie ale ma duży spread .


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 03-01-2015 13:48

Każdy broker zawiera umowe przed aktywacją rachunku, nie przed wypłatą.


RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 03-01-2015 13:51

[Obrazek: kYVdXdc.png]

Na wykresie volumenowym widać wyraźnie zwiększony obrót co oznacza tylko jedno-smart money(to ten fioletowy słupek).Popatrzcie na 1 świece wcześniej-jest szersza a volumen znacznie się różni.Jakas gruba rybka weszła w pozycję długą Cool
Wyraźny sygnał kupna.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 03-01-2015 13:58

edkowi korekta należy się jak psu buda, korekta na 1.25-6 jest jak najbardziej wskazana, trend w ostatnim czasie zbyt szybko leciał.