Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - witos77 - 14-12-2014 12:20

Jak to możliwe, że dopiero teraz odkryłem ten temat.
Przejrzałem kilkanaście stron, ale widzę, że lektura się dopiero zaczyna.
Powodzenia Kiljan!


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 14-12-2014 15:16

radzę ostrożnie działać na edku i indeksach(głównie dax i sp500) bo w chwili obecnej może iść w dosłownie każdą stronę, nie patrzcie na opory i wsparcia.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 15-12-2014 16:41

scenariusz na rubla powoli już się wypełnia Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - verona - 15-12-2014 16:46

(15-12-2014 16:41)Kiljan napisał(a):  scenariusz na rubla powoli już się wypełnia Smile

Fajnie jest jak masz racje, ale o wiele lepiej gdy jednocześnie grasz ;p


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 15-12-2014 16:52

Na rublu spread teraz to jest kosmiczny...


RE: Od "zera" do miliardera? - obieq - 16-12-2014 12:06

Witam,
Przeczytałem cały ten temat na komórce w drodze do pracy...zajeło mi to prawie 2 tygodnie Big Grin
Mam pytanie czy linki do poprzednich części poradników są aktywne ? Bo rozumie, że nowy dopiero się pisze.
Podaj ref'a Kiljan to zarejestruję się na IronFX i jak możesz linka do forexbooka bo bym sobie popatrzył i pograł trochę demo na Ironie, a później pewnie na kopiowanie ustawię jak już załatwię formalności Smile
Słyszałem, że w grudniu są jakieś bonusy ? (mam zamiar wpłacić 1-3 k zł po 1-2 tygodniowym teście na demo)

Pozdrawiam.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 16-12-2014 12:44

Co do rejestracji na razie proszę się wstrzymać bo jeden klient ma problem właśnie z bonusem, iron chyba coś zaczyna kombinować, jak będę coś więcej wiedział to dam znać


RE: Od "zera" do miliardera? - Mateush - 16-12-2014 22:21

ropa spada, rubel spada Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - yurko - 21-12-2014 11:46

kilijan i wiadomo co z tym bonusem?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 21-12-2014 14:44

Na razie support nie odpowiedział na maila klienta, sprawa jeszcze dalej nie ruszyła i nadal chcą go okraść na ok 5 tysięcy.