Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - NoVi - 28-11-2014 05:14

Jak ma duży kapitał to przeczeka ten kryzys i beds wzrosty, gdzies cos czytałem przed snem ns ten temat


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 28-11-2014 13:32

Wy chyba nie widzieliście u mnie krytycznych sytuacji Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - NoVi - 28-11-2014 14:46

(28-11-2014 13:32)Kiljan napisał(a):  Wy chyba nie widzieliście u mnie krytycznych sytuacji Big Grin


Ta tez nie wygląda za ciekawie, ale przewidujesz wzrost? Masz jakieś info na ten temat?


RE: Od "zera" do miliardera? - WDynamite - 28-11-2014 18:11

Oj Widzieliśmy krytyczne sytuacje, które nie kończyły się dobrze.


RE: Od "zera" do miliardera? - sirkawon - 29-11-2014 17:05

(28-11-2014 18:11)WDynamite napisał(a):  Oj Widzieliśmy krytyczne sytuacje, które nie kończyły się dobrze.

Trzeba być dobrej myśli. Powinno być odbicie w górę, a ta para walut bardzo dziwnie się ostatnio zachowywała, bo nawet nie reagowała na dobre dane, przemówienia nic nie wniosły gdzie zawsze bujało na wszystkie strony, nawet jak nie mówili nic ciekawego to i tak rzucało. Miejmy nadzieję że amerykańce pozytywnie wpłyną po indyczych świętach. A Ci którzy obserwują temat wiedzą że Kiljan gra bez SL, więc czekam razem z nim do końca. Taka jest giełda, dużo możesz zyskać, ale możesz w jednej chwili stracić wszystko. Najważniejszy jest bilans ogólny, aby być na plusie.


RE: Od "zera" do miliardera? - WDynamite - 29-11-2014 19:27

No ja wam wszystkim życzę jak najlepiej. Najgorsze jest to odrabianie straconych pieniędzy.


RE: Od "zera" do miliardera? - NoVi - 29-11-2014 23:17

Ja liczę, że złoto i ropa odbiją trochę od początku poniedziałku, bo kryzysowo mi się zrobiło, zostało mi jakieś 150zl i wyczyści mi konto, a na minusie już prawie 5stówek, liczę na przełamanie.
Nie spodziewałem się że ropa będzie dalej lecieć w dół liczyłem że właśnie w piątek odbiję troszkę do góry po takich spadkach o około -6% w czwartek.


RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 29-11-2014 23:51

(29-11-2014 23:17)NoVi napisał(a):  Ja liczę, że złoto i ropa odbiją trochę od początku poniedziałku, bo kryzysowo mi się zrobiło, zostało mi jakieś 150zl i wyczyści mi konto, a na minusie już prawie 5stówek, liczę na przełamanie.
Nie spodziewałem się że ropa będzie dalej lecieć w dół liczyłem że właśnie w piątek odbiję troszkę do góry po takich spadkach o około -6% w czwartek.

W piątek chyba OPEC ogłosił,że nie będą zmniejszali wydobycia,co się przełożyło na pogłębienie spadków.Jakaś korekta może będzie na początku tygodnia,albo jak dobiją do poziomu 70-nie wiem Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - WDynamite - 30-11-2014 00:09

NoVi grasz na demo czy real?


RE: Od "zera" do miliardera? - chladek317 - 30-11-2014 01:55

nie liczylbym na jakies mocne odbicie na ropie teraz. pewnie bedzie powoli dalej spadac.