Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - chladek317 - 15-10-2014 15:27

Cytat:Ktoś mi pomoże z 172 PLN ugrać 2 tysiące? Da radę ? W jakim czasie ?
Pewnie ze da rade. O ile podejdziesz do tego z glowa.


RE: Od "zera" do miliardera? - light - 15-10-2014 15:28

Gdybym wiedział jeszcze jak ... to by było fajnie. chladek317 umiesz ? Big Grin
Pomógłbyś coś?


RE: Od "zera" do miliardera? - MartinS - 15-10-2014 15:30

[Obrazek: 03QTd5Q.png]
także tego


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 15-10-2014 15:32

Niestety lecz trzeba to przyznać, przerżneli nas na sucho tą akcją 110pipsow w chwile, u mnie az zle pokazywalo strate bo wrecz bylem na minusie kolo 30k :| niestety to nie było do przeżycia, moje przeczucia się nie sprawdziły, tzn spadek teraz jest baaardzo prawdopodobny, bo wykosili chyba wszystkich Skowiczów na edku.


RE: Od "zera" do miliardera? - light - 15-10-2014 15:39

No nic, trzeba ochłonąć i znowu odbudowywać straty ... niestety taka giełda jest.
Nie trzeba się załamywać, trzeba być dobrej myśli Smile
Bo z podejściem strat dalszych to gówno z tego wyjdzie xd
Trzeba odbić to na firesubie hahaha


RE: Od "zera" do miliardera? - chladek317 - 15-10-2014 15:39

Zainteresuj się strategią Trend Made Simple z forexfactory. Póki co to jedna z najlepszych strategii jakie widziałem. Świetna do forexa jak i do opcji binarnych.
Dużo ludzi pomaga tam. Zagadaj do emmanuel7788, likica, TheScorpS. Oni chętnie co nieco pomogą z ogarnieciem strategii.
Większość z nich robi po kilkadziesiąt pipsów dziennie. Oczywiscie trzeba sie doksztalcac. Analizowac najpierw przed jakimkolwiek wchodzeniem.
Ja korzystam z tej strategii aktualnie i gdybym grał 100% ze strategią to miałbym 90% pozycji z zyskiem.

Przykład sygnału z tej strategii sell short oil na poziomie 81.95, ktory wystapil 10 minut temu Big Grin Czyli już można było zyskać z 15pipsów.
//
Czyli tak jak pisałem sygnał był dobry, jak ktoś grał longa to nawet 30pipsów Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - WDynamite - 15-10-2014 15:42

Kiljan czy nie uważasz, że gdy grałeś krótkimi pozycjami to miałeś lepsze wyniki? Np. Teraz edek a wcześniej DAX.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 15-10-2014 16:00

Wiesz to zależy akurat od sytuacji, bo wczesniej na daxie strata owszem, a za dwa dni, odrobienie tego, a tutaj to zupelnie inna sytuacja, to co sie wydarzylo nie powinno sie wydarzyc, bo nie bylo ku temu zadnego powodu, ktos po prostu chcial wykosic wszystko shorciarzy na edku zeby zajac shorta z wysokiego poziomu


RE: Od "zera" do miliardera? - WDynamite - 15-10-2014 16:25

A grasz dalej, czy robisz sobie przerwę od giełdy? Ja w tydzień na demo zrobiłem 60% i myślę żeby przejść na real.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 15-10-2014 16:50

Robię sobie przerwe do końca tygodnia, od poniedzialku wracam.