Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - DaaV - 08-09-2013 10:01

no ja mam właśnie trochę gotówki (5000zł) i myślałem jak to zainwestować, pasywny dochód z tego nie wielki, nieruchomości to mam grosze na nie więc odpada, chciałem sklep internetowy ale to dopiero poszerzam moją wiedzę, a tak to właśnie o giełdzie nie do końca myślałem, ale bardziej o opcjach binarnych.

chociaż fenomen tego, że człowiek w miesiąc poznapodstawy pozwalające dobrze zarobić optymistycznie nastawia innych laików do spróbowania. kończyłeś jakieś studia gdzie cokolwiek było o ekonomi, rynku itp?


RE: Od "zera" do miliardera? - malpa2 - 08-09-2013 13:19

Graty Kiljan. Oby dalej Ci tak dobrze szło, może jakiś poradnik byś napisał wtedy dla laików Wink?


RE: Od "zera" do miliardera? - sheko12 - 08-09-2013 13:44

Gratulacje osiągniętych wyników, <zaskoczony> Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Mafiozo19990 - 08-09-2013 14:36

Mam nadzieję, że cały czas będziesz miał zyski, tego Ci życzę ! Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 08-09-2013 16:49

(08-09-2013 10:01)DaaV napisał(a):  no ja mam właśnie trochę gotówki (5000zł) i myślałem jak to zainwestować, pasywny dochód z tego nie wielki, nieruchomości to mam grosze na nie więc odpada, chciałem sklep internetowy ale to dopiero poszerzam moją wiedzę, a tak to właśnie o giełdzie nie do końca myślałem, ale bardziej o opcjach binarnych.

chociaż fenomen tego, że człowiek w miesiąc poznapodstawy pozwalające dobrze zarobić optymistycznie nastawia innych laików do spróbowania. kończyłeś jakieś studia gdzie cokolwiek było o ekonomi, rynku itp?

Tylko ktoś kto skończył ekonomie powie, że do giełdy jest ona potrzebna, ja uważam, że jest odwrotnie, dlaczego? Bo wtedy ma się zupełnie inne myślenie kierują się wtedy tylko cyferkami i analizami, które mogą mieć zawsze odwrotne skutki, nie sugerują się takim czymś jak przeczucie, tylko bezmyślnie patrzą na trendy. Analizy trzeba czytać ale z rozwagą, nie ustawiać stop lossów bo rynek tylko na stop lossy czeka, żeby zrobić szpilke i kasa idzie sie... a tak bez SL szpilka nic nam nie zrobi. Planuję stworzyć coś w rodzaju takiego mini bloga gdzie będę zamieszczał codzienne(czasami co kilka godzin) analizy oraz moje rady i przemyślenia bo tak powinno być całkiem wygodnie. A miesiąc na podstawy to całkiem dobry wynik, tutaj sam się dziwie, że to ogarnąłem tak szybko, to może przez te nerwyBig Grin

(08-09-2013 13:19)malpa2 napisał(a):  Graty Kiljan. Oby dalej Ci tak dobrze szło, może jakiś poradnik byś napisał wtedy dla laików Wink?
Poradniki cały czas się piszą, dwie części są następne będą już bardziej praktyczne, ale nie da się napisać gotowego przepisu na sukces, trzeba troche pokombinowac zawsze Tongue


RE: Od "zera" do miliardera? - Pajalock - 10-09-2013 15:44

Siemka.

Zarejestrowalem się na tej stronie gdy miałem 17 lat. Zarobilem 100 dolarów. Za niedługo dostane dowód ponieważ skonczylem 18 laty. Czy jeżeli wyśle skan dowodu który dopiero dostane a pieniądze zarobilm jak byłem nie pełnoletni dostane wypłatę?


RE: Od "zera" do miliardera? - MadCat - 11-09-2013 14:53

Cześć i gratulacje odwagi. Z wielką przyjemnością przeczytałem temat i jestem miło zaskoczony że są takie osoby jak ty które nie boją się ryzykować. Natchnąłem mnie by samemu zaryzykować i zainwestować.

Gratuluje osiągniętych wyników i życzę dalszych zarobków Wink


RE: Od "zera" do miliardera? - fbreklama - 11-09-2013 18:32

Grasz na dzwigni 1:100?
W moim mniemaniu to za duze ryzyko. Osobiscie nie polecam grac powyzej 1:20


RE: Od "zera" do miliardera? - Metz - 11-09-2013 22:51

Tak czytam czytam... A przecież jak ktoś chce zagrać to może założyć konto demo możecie sami spróbować Tongue
Sam osobiście gram ;p


RE: Od "zera" do miliardera? - konradPLN - 13-09-2013 14:10

Już nie grasz?