Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 05-10-2014 12:00

(05-10-2014 11:54)bobek256 napisał(a):  Pomysł fajny tylko czy dana analiza miałaby być na nadchodzacą godzine , dwie, dzien? Wink

Cytat:A lepiej musi być ! Big Grin Już trochę luźniej podchodzę do giełdy, az tak się już nie stresuje Big Grin
Ja chyba za krótko w tym jestem, bo jak widze ze otwarte pozycje są sporo na minusie to sie w robocie skupic nie moge ;D i mysle czy idzie w dobrym kierunku czy ciągle na minus ^^
Jesteśmy daytraderami więc analiza na dany dzień Tongue


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 05-10-2014 12:08

(05-10-2014 11:54)bobek256 napisał(a):  Pomysł fajny tylko czy dana analiza miałaby być na nadchodzacą godzine , dwie, dzien? Wink

Cytat:A lepiej musi być ! Big Grin Już trochę luźniej podchodzę do giełdy, az tak się już nie stresuje Big Grin
Ja chyba za krótko w tym jestem, bo jak widze ze otwarte pozycje są sporo na minusie to sie w robocie skupic nie moge ;D i mysle czy idzie w dobrym kierunku czy ciągle na minus ^^

to po to masz SL, szerszy lub węższy, według uznania. No chyba ze jestem pewien że pójdzie w drugą stronę no to inna sprawa, ale na giełdzie nie ma co być pewnym Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 05-10-2014 12:36

Dobra to jak podepnę się w końcu pod Kiljana i dostanę poradnik może uda się zrobić z 280zł 2800 a potem 28000 a potem grube miliony Xpokerface A tak serio śmiesznie się z taką kwotą odrabia, nieduży ruch w drugą stronę i po pieniądzach Big Grin Ale trzeba walczyć do ostatniej złotówki Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 05-10-2014 12:56

Dla kogoś kto ogarnia ENG Smile
https://www.youtube.com/watch?v=07XwNQrFd50

Ja zobaczyłem wszystkie odcinki a naprawdę robi wrażenie Z KIM MY WALCZYMY ! Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - bobek256 - 05-10-2014 13:02

(05-10-2014 12:08)As7 napisał(a):  
(05-10-2014 11:54)bobek256 napisał(a):  Pomysł fajny tylko czy dana analiza miałaby być na nadchodzacą godzine , dwie, dzien? Wink

Cytat:A lepiej musi być ! Big Grin Już trochę luźniej podchodzę do giełdy, az tak się już nie stresuje Big Grin
Ja chyba za krótko w tym jestem, bo jak widze ze otwarte pozycje są sporo na minusie to sie w robocie skupic nie moge ;D i mysle czy idzie w dobrym kierunku czy ciągle na minus ^^

to po to masz SL, szerszy lub węższy, według uznania. No chyba ze jestem pewien że pójdzie w drugą stronę no to inna sprawa, ale na giełdzie nie ma co być pewnym Smile

Szczerze to nie chce wogole używać SL, bo prosty przykład z czwartku i piatku miałem otwarte pozycje na Edku na sell a zaczął iść do góry i w pewnym mimencie miałem minus gdzies około 80% wiec jak bym zamknął to zostałbym z troche ponad 1k ale zostawiłem i na koniec dnia był wielki spadek i wyszło jeszcze gdzies 20%+ do całego depozytu.
Wiec bardziej byłbym po stronie tej częsci uzytkowników co mówią, że " SL jest dla słabych" ^^


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 05-10-2014 13:13

(05-10-2014 12:56)As7 napisał(a):  Dla kogoś kto ogarnia ENG Smile
https://www.youtube.com/watch?v=07XwNQrFd50

Ja zobaczyłem wszystkie odcinki a naprawdę robi wrażenie Z KIM MY WALCZYMY ! Big Grin

My? My to walczymy tylko z ironem więc spokojnie Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - mateuszkam1403 - 05-10-2014 13:31

mam pytanie jesli sie podepne pod kijana to co wtedy bedzie wyswietalo jego tranzakcje czy co?? gdzie to bedzie wyswietlane nie widze zakladki sygnaly w iron fx


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 05-10-2014 13:41

Na sirixie(real8) można ustawić kopiowanie.


RE: Od "zera" do miliardera? - chladek317 - 05-10-2014 13:45

ja jestem na 7 i tez moge ustawic


RE: Od "zera" do miliardera? - mateuszkam1403 - 05-10-2014 14:08

nie wiem a na stronie tez to dziala czy aplikacje musze pobrac?