Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Polak123 - 03-10-2014 22:33

Nie dasz mu prezentu na komunie i problem rozwiązany Tongue Odda Ci hajs jak dorośnie xD Tongue


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 05-10-2014 08:13

Do wszystkich zainteresowanych: pragnę powiadomić, że połowa materiałów do poradnika z części teoretycznej jest już przygotowana, w ciągu tygodnia powinienem zakończyć całą teorię i rozpocząć rozdziały z praktyki(zapewne te znacznie ciekawsze). Dołożę wszelkich starań aby ten poradnik nie był pisany na kolanie i był podzielony na rozdziały, tak aby na samym początku poznać giełdę, potem aby pokazać grę a na samym końcu przedstawić, że to co było na początku(teoria) jest praktycznie zbędne Lol oczywiście tylko w określonym stopniu, bo trochę teorii trzeba znać.
Poradnik, kiedy zostanie opracowany zostanie wysłany do wszystkich osób zarejestrowanych z linku(wasze maile mam w panelu, gdzie widzę wszystkie wasze ruchy kurczaczki Big Grin). Tak więc jeśli ktoś chce się załapać na poradnik z krwi i kości to zapraszam do rejestracji: KLIKNIJ SECool

PS. przy okazji gratuluje Panu z numerem rachunku 18005562, coś ty najlepszego zrobił z tym daxem? Jak na KUP jak dax leciał na morde i wcześniej miałeś na sprzedaj z zyskiem? Jak Ci to wyszło skoro pisałem, że dax będzie leciał minimum na 9200 i wtedy może jakaś korekta(w poniedziałek będzie spora luka w góre na daxie). Wytrzymałeś zjazd o prawie 1000 pipsów, miałeś 6400zł w pozycjach przy ok 9500zł depozytu to 67% depozytu, nigdy nie graj więcej niż połową(najlepiej się gra 20-30% max). No powiedz dlaczegoś ty to zrobił? Kupowałeś daxa na kiedy wkroczyły stany i rynek zaczął iść po danych o RECESJI w Niemczech, to było wybicie aby zjechać spektakularnie w dół, wiedziałeś przecież, że ja siedzę w daxie na shorty i to od pułapu 9420 a ty na 9450 dajesz na kup... sądziłeś, że zrobi powtórkę z rana na 9520? Jeśli dane z gospodarki są fatalne to giełdy dla danego kraju lecą, a DAX to niemiecki indeks, więc przemysłowy wskaźnik poniżej rozwoju musi go pogonić w dół i na odwrót. Dlaczego nie zapytałeś czy nie poleci bardziej wtedy kiedy była jeszcze szansa uratowania kapitału. Pamiętaj, kiedy coś po złych danych idzie w górę to znaczy, że musi spaść z hukiem...


RE: Od "zera" do miliardera? - bobek256 - 05-10-2014 10:47

Juz Myslałem ze to o mnie chodzi bo podobny nr. mam ^^
Kiljan bedziesz jutro otwierał sprzedaż Dax'a?
I jak Myslisz bedzie wyglądac sytuacja na Eur/Dol? Bo widziałem ze teraz wzrost dolara do euro troche zwolnił.


RE: Od "zera" do miliardera? - chladek317 - 05-10-2014 10:58

(05-10-2014 08:13)Kiljan napisał(a):  Do wszystkich zainteresowanych: pragnę powiadomić, że połowa materiałów do poradnika z części teoretycznej jest już przygotowana, w ciągu tygodnia powinienem zakończyć całą teorię i rozpocząć rozdziały z praktyki(zapewne te znacznie ciekawsze). Dołożę wszelkich starań aby ten poradnik nie był pisany na kolanie i był podzielony na rozdziały, tak aby na samym początku poznać giełdę, potem aby pokazać grę a na samym końcu przedstawić, że to co było na początku(teoria) jest praktycznie zbędne Lol oczywiście tylko w określonym stopniu, bo trochę teorii trzeba znać.
Poradnik, kiedy zostanie opracowany zostanie wysłany do wszystkich osób zarejestrowanych z linku(wasze maile mam w panelu, gdzie widzę wszystkie wasze ruchy kurczaczki Big Grin). Tak więc jeśli ktoś chce się załapać na poradnik z krwi i kości to zapraszam do rejestracji: KLIKNIJ SECool

Pfuu Big Grin można mieć dwa konta na te same dane?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 05-10-2014 11:04

Dax może wchodzić w korektę, co do eurodolara to na moje oko dalej lecimy w dół, poziom 1.20 w tym roku możliwy jest jeśli tak dalej pojdzie.
Jeśli ktoś ma już konto to musi po prostu napisać maila, że chce się przepiąć pod ten numer, który jest w linku, maila można słać na: [email protected]


RE: Od "zera" do miliardera? - bobek256 - 05-10-2014 11:07

Myśle, że tak.
Ale jeśli chcesz się podpiąć pod Kiljana to napisz maila na [email protected] że chcesz się podpiąć pod "IB - Damian Kiljańczyk, numer: 16019833". Ja czekam właśnie na podpiecie bo nie rejestrowałem się z żadnego linku.


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 05-10-2014 11:14

Wreszcie sprężyłem, i poszedł e-mail o podpięcie pod cb Smile
Poradnik mnie kopną w dupę xD


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 05-10-2014 11:17

(05-10-2014 11:14)As7 napisał(a):  Wreszcie sprężyłem, i poszedł e-mail o podpięcie pod cb Smile
Poradnik mnie kopną w dupę xD
Może jak będę miał na ciebie oko to będziesz lepiej działał Big Grin

Co sądzicie o wysyłaniu maili z proponowanymi zagraniami i ewentualnymi analizami kilku instrumentów?


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 05-10-2014 11:28

(05-10-2014 11:17)Kiljan napisał(a):  
(05-10-2014 11:14)As7 napisał(a):  Wreszcie sprężyłem, i poszedł e-mail o podpięcie pod cb Smile
Poradnik mnie kopną w dupę xD
Może jak będę miał na ciebie oko to będziesz lepiej działał Big Grin

Co sądzicie o wysyłaniu maili z proponowanymi zagraniami i ewentualnymi analizami kilku instrumentów?

Fajny pomysł Smile Jako dodatek pewnie że ok Smile

A lepiej musi być ! Big Grin Już trochę luźniej podchodzę do giełdy, az tak się już nie stresuje Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - bobek256 - 05-10-2014 11:54

Pomysł fajny tylko czy dana analiza miałaby być na nadchodzacą godzine , dwie, dzien? Wink

Cytat:A lepiej musi być ! Big Grin Już trochę luźniej podchodzę do giełdy, az tak się już nie stresuje Big Grin
Ja chyba za krótko w tym jestem, bo jak widze ze otwarte pozycje są sporo na minusie to sie w robocie skupic nie moge ;D i mysle czy idzie w dobrym kierunku czy ciągle na minus ^^