Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 31-08-2013 21:19

(31-08-2013 19:39)Traw3k napisał(a):  Kiljan, jakie otrzymujesz wsparcie merytoryczne ze strony Markets.com? Pytam tutaj głównie o wsparcie w sprawie układania indywidualnej strategii, które oferują. Chyba, że jesteś samodzielny chłopak i nie potrzebujesz pomocy. Smile

Mam własnego maklera


RE: Od "zera" do miliardera? - szyszka_kol - 01-09-2013 11:02

hm mistrzu a tam daja jakis bonus na start ktorym mozna sobie poobracac nie wplacajac nic ?Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - steel123 - 01-09-2013 11:53

(01-09-2013 11:02)szyszka_kol napisał(a):  hm mistrzu a tam daja jakis bonus na start ktorym mozna sobie poobracac nie wplacajac nic ?Smile

Jest 25$ według mnie jednak nie warto nie ukrywajmy takie saldo to żadne saldo.
Pograj na rachunku ćwiczebnym i sprawdź się Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - hertia - 02-09-2013 17:25

Tylko 5tysiecy to rzeczywiście słabo Kiljan Tongue


RE: Od "zera" do miliardera? - Krytyk - 02-09-2013 19:50

Nigdzie nie widziałem jak trzeba obrócić bonus.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 03-09-2013 15:45

każdego dolara trzeba obrócić o 10000$
Dzisiaj 10 tys na złocie, nie jest zle Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 06-09-2013 19:21

[Obrazek: 9N4MB6g.png] no i mamy pierwszą wypłatkę


RE: Od "zera" do miliardera? - therin - 06-09-2013 21:46

Gratuluję, całkiem przyjemna sumka. Wink


RE: Od "zera" do miliardera? - DaaV - 07-09-2013 20:28

gratki Smile Mówisz, że sam od czytania w necie opanowałes tak akcje giełdowe? Jakieś hobby czy może coś jeszcze? Opisz trochę swoją drogę do tej wiedzy, dobrze to motywuje do działania Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 07-09-2013 20:53

Daav, na dobrą sprawę tutaj nie da się opanować czegoś więcej na podstawy, każdy kto twierdzi inaczej jest po prostu głupi, bo tutaj nie da się niczego przewidzieć na 100% powiedziałbym, że prognozy czasami zupełnie odwrotnie się sprawdzają i czasami Ci, którzy idą wbrew trendom wtedy zarabiają potężne pieniądze, ale wiadomo, tego także się nie przewidzi. Najważniejsze w grze to poznać podstawy, ustalić sobie instrumenty na których będziemy grać(tzw. portfolio). Potem należy obrać strategie na grę, najlepiej jest opracować sobie w miarę bezpieczną strategie, ja na dobrą sprawę kształtuję najlepszą strategię metodą prób i błędów, gram stosunkowo bezpiecznie, aby w razie jakichś kosmicznych spadków nie tracić kasy, niedługo być może będę brokerem wprowadzającym, zobaczymy jaką ofertę mi przedstawią dla ludzi pode mną, bo wiadomo im lepsze warunki tym lepiej można zarobić.
W jeden miesiąc osiągnąłem chyba całkiem sporą wiedzę na temat tego jak to w ogóle działa, bo zaczynałem jako kompletny laik bez żadnego doświadczenia czy wiedzy.