Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 23-09-2014 21:26

No mi skopiowało od Kiljana, ustawiając kopiowanie wiedziałem, że jest ryzyko, do tej pory dobrze stawiał, teraz trochę gorzej bo się nie odbiło, mi jeszcze żadnej pozycji nie wywaliło, jutro jak spadnie to mi SL wytnie, ale mam małą nadzieję, że zacznie wyżej i pójdzie w górę, pożyjemy zobaczymy Big Grin Taka jest ta giełda 1 dzień i może być po wszystkim Big Grin Jak połowa zbankrutowała to chyba trochę ucichnie ten temat :/


RE: Od "zera" do miliardera? - kokojambo2 - 23-09-2014 22:10

No nieźle się dziś porobiło..Ale jeszcze wrócimy Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 23-09-2014 22:26

No mi konta nie wyzeruje, coś tam zostanie, więc spróbuję z tego coś odrabiać powoli Big Grin Wszystko się rano okaże Big Grin Ale szkoda bo wczoraj zarobiłem 1,5k a dzisiaj takie coś :/


RE: Od "zera" do miliardera? - bobek256 - 24-09-2014 06:47

Mi też wyzerowac nie powinno tylko ciekawe czy DAX dziś lub jutro już odbije? Początkowo jeszcze może polecieć w dol... oby na koniec odbił Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - bossos - 24-09-2014 06:58

U mnie tak to wygląda dzisiaj, jak narazie nic nie zamknęło na szczęście:

[Obrazek: 5nqdcoymcxi7.png]


EDIT: Idzie powoli w góręSmile jest nadziejaSmile


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 24-09-2014 07:10

dobry prognostyk. Dax już poszybował w 10 min do góry.


RE: Od "zera" do miliardera? - bossos - 24-09-2014 07:13

3 stówki mi nadrobiłSmile Może coś z tego będzieSmile Damian mówił cały czas wczoraj "spokojnie" ;D


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 24-09-2014 07:19

Wygląda to lepiej, tylko nie wiem czemu 1 pozycja mi się zamknęła jak margin level miałem powyżej 80% i SL dużo niżej...-518zł Angry


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 24-09-2014 07:29

nie mówmy chop Smile ale jest szansa. Ja tam jak wy tak złej sytuacji nie mam ale też liczę na odbicie przynajmniej do 9650 tam zamknę pozycje na zero i bd szukał S.

A jak nie no to zamknę na -8% depo.


RE: Od "zera" do miliardera? - bossos - 24-09-2014 07:30

Dopiero to mój 3 dzień z giełdą. Nie Chciałbym już kończyćSmile