Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - GAMEOVER2316 - 21-09-2014 14:28

Jeśli dobrze pamiętam, chcąc pokazać i zachęcić do giełdy zagrałeś raz kilkoma stowkami na gieldzie i wyszedłeś na plus. Nie.pytam czy kwota jest odpowiednia aczkolwiek wiele razy wyczytałem ze 1k to minimum na gieldzie. Chodzi mi o bezpieczniejsza dźwignię na ta sumę. Nie oczekuje na początku takich bądź podobnych zarobków jakie masz Damianie... Jeśli koledze z 50 zł zrobiło się 100 w jeden dzień to ja oczekiwał bym na te kilka dyszek dziennie czystego zarobku.


RE: Od "zera" do miliardera? - Polak123 - 21-09-2014 14:33

wszystko zależy od tego jak będziesz grać..
Możesz grać bezpiecznie dając 10-20% depo na otwieranie pozycji i wtedy nie powinno być problemów z małym depo ale wówczas zyski nie będą duże.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 21-09-2014 18:53

Tak grając kilkoma stówkami ale ja jednak mam większe depo, i ryzyko wtedy jest zerowe, a im mniejsza kwota tym większe ryzyko.


RE: Od "zera" do miliardera? - Polak123 - 21-09-2014 19:19

Dlatego mowie ze warto troszke zaczekac i uzbierac wieksze depo i grac bezpieczniej.


RE: Od "zera" do miliardera? - Laster - 21-09-2014 22:26

Możecie mi podać która to strona mniej więcej co Kiljan grał właśnie depo za kilka stów jak ktoś wie , poszukałbym ale nie mam czasu za bardzo . Pozdrawiam


RE: Od "zera" do miliardera? - wydrowk - 21-09-2014 22:52

Czy na koncie demo na Iron też można ustawić naśladowanie? Sam na grę czasu nie mam, prace nie pozwalają, ale chciałem sprawdzić jak by to wyglądało z wpłatą i samym naśladowaniem. Jeśli tak to jak dokładnie? Wiem że gdzieś to było, wybaczcie, nie chcę przebijać się przez 184 strony ponownie.
I jak jest z potwierdzeniem zamieszkania jak mieszkam za granicą? Tutejszy wyciąg z banku wystarczy? Żadnych rachunków na swoje nazwisko tu nie opłacam, do Pl przelewów też nie robię.
Pozdrawiam

__________

Kiljan gra na IronFX


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 21-09-2014 23:38

Na demie oczywiście kopiować się nie da bo to demo.
Co do potwierdzenia adresu no to wystarczy wyciag z konta.


RE: Od "zera" do miliardera? - Polak123 - 22-09-2014 02:07

(21-09-2014 22:52)wydrowk napisał(a):  Czy na koncie demo na Iron też można ustawić naśladowanie? Sam na grę czasu nie mam, prace nie pozwalają, ale chciałem sprawdzić jak by to wyglądało z wpłatą i samym naśladowaniem. Jeśli tak to jak dokładnie? Wiem że gdzieś to było, wybaczcie, nie chcę przebijać się przez 184 strony ponownie.
I jak jest z potwierdzeniem zamieszkania jak mieszkam za granicą? Tutejszy wyciąg z banku wystarczy? Żadnych rachunków na swoje nazwisko tu nie opłacam, do Pl przelewów też nie robię.
Pozdrawiam

__________

Kiljan gra na IronFX

Na demie nie mozna ustawic nasladowania. Spójrz na wyniki kiljana przy nasladowaniu go zobaczysz na Twoim koncie zyski proporcjonalne do Twojego depo.


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 22-09-2014 09:39

Ostatnio Damian pisałeś o lukach na daxie Big Grin To jakby tak miało być jak mówisz ze zawsze się domyka to są trzy do domknięcia Big Grin

9505 z 2 września,
9360 z 22 sierpień
i ogromna na 9145 z 15 sierpnia.

Undecided więc chyba aż tak luk zamykać nie lubią. Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Polak123 - 22-09-2014 09:58

Spokojnie to dopiero raptem miesiąc Tongue do końca roku jeszcze wszystkie mogą być domkniete. Rynek nie kończy się dziś żeby mówić że sie nie domkna te luki Smile