Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 18-09-2014 21:58

Przy okazji trochę podsumowania mojej działalności od czerwca. W kontakcie jest ze mną ok 10 osób, 55 osob obserwuje mnie na sirixie, najwyższy zysk u osoby ze mną współpracującej to niecałe 500%. W zdecydowanej większości wszyscy są pozytywnie nastawieni, część mnie wyzywa i straszy(czy wy naprawdę sądzicie, że robicie na mnie wrażenie? Lol) ale najważniejsze! Forum zainteresowało się giełdą na poważnie! Jeszcze kilka miesięcy i killer bedzie płakał jak będzie ogladal wasze screeny w galerii Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 18-09-2014 22:27

Właśnie Kiljan będę musiał napisać znowu na supporcie do nich, żeby mnie podpięli jako Twojego poleconego Big Grin Chyba, że znowu mi podadzą niedziałający mail Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - kokojambo2 - 18-09-2014 22:40

Wytłumaczy mi ktoś chłopskim językiem co to znaczy naśladowanie" equity"?bo lotami wiem, ustawiam i leci, niby tam pisze no ale..chciałbym powiedzmy przeznaczyć 3K na equity i jak to potem liczy zysk?

Edit: Wujek google pomógł Wink


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 18-09-2014 22:51

(18-09-2014 22:27)krzysiektbg napisał(a):  Właśnie Kiljan będę musiał napisać znowu na supporcie do nich, żeby mnie podpięli jako Twojego poleconego Big Grin Chyba, że znowu mi podadzą niedziałający mail Big Grin

Jak to załatwisz to napisz mi potem na PW, jak i co i przez kogo najlepiej Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 19-09-2014 00:03

Co do podpinania pode mnie to wystarczy jeden mail na: [email protected]
I wystarczy, że podacie swój numer rachunku i że chcecie się podpiąć pod Damiana Kiljańczyka - 16019833 numer rachunku brokera wprowadzającego.

Na szczęście od poniedziałku powinien już być w pracy więc wszyscy którzy czekają na aktywacje i przepięcia cierpliwości! Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - MartinS - 19-09-2014 02:15

Z własnego doświadczenia nie polecam kontaktu z żadnym supporterem, poza Sargisem Manukyanem. Z 4 typami próbowałem coś załatwić przez 3dni, przyszedł Sargis i w kilka minut miałem co chciałem..

PS: Ten, który ma PONAD (nie niecałe DamiankuLol) 500% to ja 2


RE: Od "zera" do miliardera? - GAMEOVER2316 - 19-09-2014 05:44

Skoro uważasz ze jesteś ustawiony to przepraszam, nie sądziłem ze na firecash zarabiasz miliony...


RE: Od "zera" do miliardera? - kokojambo2 - 19-09-2014 07:09

Pięknie zaczynamy dzień Xpokerface

[Obrazek: 44102089590457658727.png]

Mam nadzieje, ze fdxz4 spadnie bo jestem lekko w pupie..

edit: A od dziś miałem rzucić palenie i nie wyszło..

Sirkawon też sprzedaje widze Big Grin Chłopie obyś się nie pomylił.


RE: Od "zera" do miliardera? - sirkawon - 19-09-2014 07:37

Wydaje mi się że delikatnie spadnie, bo za duża podbitka od rana. Mam nadzieję że się nie mylę Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - kokojambo2 - 19-09-2014 07:57

MI tam potrzeba spadku tylko do 9770 i będe na 0 xD Pocieszam się tym, ze 2 osoby poszły na seel z TP 9680, może akurat się uda odrobić ta strate Big Grin