Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 16-09-2014 16:52

Dzisiaj wyprzedaż dolara przed jutrzejszym wystąpieniem FED?


RE: Od "zera" do miliardera? - Laster - 16-09-2014 16:52

Panowie możecie mi powiedzieć czy wy kupujecie taniej i sprzedajecie drożej np waluty / surowce bo tutaj u kolegi wyżej widzę że otworzył pozycję np na 9679.0 a zamknął np na 9600.0 i zysk ma na ponad 1 tysiąc ? To nie powinien stracić , przepraszam że głupie pytanie się wydaję , ale jakbyście mnie mogli tak po chłopsku wytłumaczyć
.

Pozdrawiam


RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 16-09-2014 16:54

(16-09-2014 16:52)Laster napisał(a):  Panowie możecie mi powiedzieć czy wy kupujecie taniej i sprzedajecie drożej np waluty / surowce bo tutaj u kolegi wyżej widzę że otworzył pozycję np na 9679.0 a zamknął np na 9600.0 i zysk ma na ponad 1 tysiąc ? To nie powinien stracić , przepraszam że głupie pytanie się wydaję , ale jakbyście mnie mogli tak po chłopsku wytłumaczyć
.

Pozdrawiam
Był 1 tysiąc na plusie bo sprzedawał.
Na forexie jeżeli sprzedajesz coś i cena idzie w dół to zarabiasz,a jeżeli kupujesz i cena zwyżkuje to zarabiasz.To chyba tak najprosciej.


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 16-09-2014 17:03

No to dolec na DUŻE sell... A ja -45zł. xD Dobrze ze byłem przy kompie bo SL dość wysoko wszędzie miałem...

Ciekawe czy złapie oddech i poleci wyżej. Niezłe wyprzedanie przed dolara przed fedem..


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 16-09-2014 17:05

Chyba otworzyłem pozycje w złym momencie.... i to co zarobiłem to jestem w otwartych pozycjach na minusie z nawiązką Big Grin Co się z tym dolcem stało, mam nadzieję, że ceny wrócą do poprzedniego trendu... W tym momencie -1000 w otwartych... xD


RE: Od "zera" do miliardera? - camelik - 16-09-2014 17:08

Jasny gwint, podleciał do góry tak znienacka! Jak nie wróci do poprzedniego stanu to po mnie, a już się cieszyłem z daxa Tongue.


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 16-09-2014 17:22

Słabo to wygląda, nie wiem po co się pchałem w nzdusd :/


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 16-09-2014 17:25

To co wy obstawialiscie? :|


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 16-09-2014 17:29

No ja nie popatrzyłem na dane makro, że teraz są i chciałem skalpować na NZD/USD i nawet były wszystkie 3 pozycje na plusie małym, chciałem, żeby jeszcze troszkę przybyło, wracam a tutaj boom apokalipsa Big Grin I teraz się nastanawiam czy to spadnie czy jestem ponad 1k w dupę i znowu będe musiał odrabiać...


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 16-09-2014 17:31

Ja zamykam dziś na -57zl :/ w sumie mam -120 XD ale ty krzychu bijesz na głowę Wink

Czekam jak to się rozwinie.

Tapnięte z TapaTalk Sony Xperia Z