Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 05-09-2014 21:07

Co do demo ileś stron temu było napisane jaki najlepiej założyć, ale demo to demo nie ma raczej większego znaczenia. Kiljan jaki masz margin level obecnie?

Jakieś 140%?


RE: Od "zera" do miliardera? - kokojamboxD - 05-09-2014 22:07

Co do demo to powiem tyle, że na nim szło mi pięknie, real co innego, wpłacisz, zaczniesz to się przekonasz Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 05-09-2014 22:12

Ogólnie trzymam do straty -110- -115k i zamykam bo dycha musi zostac zarobionej kasy na odrabianie, nie mam pojecia jakim cudem ja wpadlem na dwa tak genialne pomysly, kompletnie pomylilem kolejnosc akcji.


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 05-09-2014 22:12

No bo na demo nie ma czynnika psychologicznego który jest strasznie ważny według mnie Big Grin No ja na demo w tydzień +7k a na real jestem 700 w plecy i jak dax po weekendzie jakoś bardziej skoczy to mam spory problem Big Grin Czyli po weekendzie będzie skok w górę to zamykasz Big Grin? Przez weekend raczej nie ma dużych skoków żeby ze 160% margin zrobiło się poniżej 20 Big Grin?


RE: Od "zera" do miliardera? - kokojamboxD - 05-09-2014 22:19

Krzyś racja Wink Ja wczoraj odrobiłem. baa nawet na plusie byłem a dzis mnie poniosło i 150 w plecy, sa to niby małe kwoty no ale.. :)Kiljan po prostu miał pecha, jak to na gieldzie.
Dobrze, ze na subach mam spore dniówki to chociaż mnie to pociesza xD


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 05-09-2014 22:23

Wierzę, że coś na weekendzie się wydarzy co spowoduje spadek dax Big Grin ale we wszystkich analizach jakie z ciekawości przeglądałem piszą, że może nawet do 10000 skoczyć Big Grin Trzeba czekać Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - kokojamboxD - 05-09-2014 22:24

(05-09-2014 22:23)krzysiektbg napisał(a):  Wierzę, że coś na weekendzie się wydarzy co spowoduje spadek dax Big Grin ale we wszystkich analizach jakie z ciekawości przeglądałem piszą, że może nawet do 10000 skoczyć Big Grin Trzeba czekać Big Grin

Nie patrząc to Putin ma dużoooo do powiedzenia Big Grin

Edit: tak z ciekawosci wchodzę na wp http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Reakcja-Rosji-na-szczyt-NATO-bedzie-glosna-Moskwa-moze-postraszyc-nawet-atomem,wid,16863224,wiadomosc.html?ticaid=11364f&_ticrsn=3

Jeśli postraszy to nie wiem czy lepiej skończyć gre czy zacząć xD


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 05-09-2014 22:26

Wystarczy, że putin ruszy coś na ukrainie i dax poleci na 9300-9400 w ciągu 2 dni. Miejmy nadzieje, że coś się wydarzy.


RE: Od "zera" do miliardera? - kokojamboxD - 05-09-2014 22:28

(05-09-2014 22:26)Kiljan napisał(a):  Wystarczy, że putin ruszy coś na ukrainie i dax poleci na 9300-9400 w ciągu 2 dni. Miejmy nadzieje, że coś się wydarzy.

Putin jak już się zaangażował to nie popuści bo go wyśmieją, że takiej Ukrainie ustąpił.To jest dla niego nie do przyjęcia.On dopnie swego, ale moze być też tak (oby nie)że nam już giełda nie będzie potrzebna.Bo jak zdobędzie Ukraine to przyjdzie czas na?...Polskę Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - flown - 05-09-2014 22:32

Raczej niemożliwe by tknął palcem kraj będący członkiem UE.