Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - sewirus - 21-08-2013 08:49

Cytat:najlepiej skontaktuj się z nimi w takim wypadku.

Napisałem właśnie do nich, zobaczymy Smile

a temat będę jak najbardziej śledził Cool


Edit: dostałem odpowiedź mam jeszcze raz wyciąg z konta wysłać.


RE: Od "zera" do miliardera? - Szatyn - 21-08-2013 11:02

Kiljan nie grasz akcjami w ogóle ? z tego co zauważyłem waluta i surowce, czyli krótko terminowo.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 21-08-2013 12:37

Akcje mnie nie interesują, za długo trzeba czekać a swap i prowizje biorą więc dla mnie to zdzierstwo.
Poradnik już się pisze Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 21-08-2013 13:23

Pierwsza część poradnika, zawierająca opisy najważniejszych rubryk już dostępna:
http://chomikuj.pl/Kiljan/Gie*c5*82da
hasło: firecash

kolejne części niedługo Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - bartek6949 - 21-08-2013 14:34

ja też zacząłem grać, ale na razie na demo. Planuje niedługo wejść z kwotą około 3-4 tyś ale ciężko się gra jednego dnia zrobiłem 30% zysku a dzisiaj trace od rana 10-20%.


RE: Od "zera" do miliardera? - sewirus - 21-08-2013 16:39

[Obrazek: vG56u8M.png]

na razie na 25$ darmowych Xpokerface


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 21-08-2013 20:20

(21-08-2013 14:34)bartek6949 napisał(a):  ja też zacząłem grać, ale na razie na demo. Planuje niedługo wejść z kwotą około 3-4 tyś ale ciężko się gra jednego dnia zrobiłem 30% zysku a dzisiaj trace od rana 10-20%.

spadki to coś jak najbardziej normalnego, to trzeba przeczekać Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 22-08-2013 00:10

kolejne pozycje się zamknęły na takeproficie, złoto i srebro, zysk ok 14 tys.


RE: Od "zera" do miliardera? - duzypawel - 22-08-2013 07:10

dość częstym błędem, który również i mi się na początku zdarzał jest entuzjastyczne zamykanie pozycji, gdy osiągną minimalny zysk i przeliczanie sobie, że jeszcze kilkadziesiąt takich transakcji i potroję kapitał Big Grin

gorzej jak gdzieś umoczymy o co nietrudno z dużą dźwignią facepalm

no ale do wszystkiego trzeba dojrzeć Smile dobrze jest poklikać sobie na koncie demo na początek - bez obaw, że jak dobrze będzie nam szło to przejdzie nam koło nosa fortuna Smile

a wracając do tematu Kiljanie mogę zapytać czy swe zakupy popierasz jedynie analizami technicznymi?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 22-08-2013 09:57

(22-08-2013 07:10)duzypawel napisał(a):  dość częstym błędem, który również i mi się na początku zdarzał jest entuzjastyczne zamykanie pozycji, gdy osiągną minimalny zysk i przeliczanie sobie, że jeszcze kilkadziesiąt takich transakcji i potroję kapitał Big Grin

gorzej jak gdzieś umoczymy o co nietrudno z dużą dźwignią facepalm

no ale do wszystkiego trzeba dojrzeć Smile dobrze jest poklikać sobie na koncie demo na początek - bez obaw, że jak dobrze będzie nam szło to przejdzie nam koło nosa fortuna Smile

a wracając do tematu Kiljanie mogę zapytać czy swe zakupy popierasz jedynie analizami technicznymi?

W większości tak, jednak ostatnie skoki, walut, towarów, które powinny zachować się zupełnie inaczej niż się zachowały, jestem coraz bardziej sceptyczny do analiz, moim zdaniem siedza tam male dzieci i rysuja kredkami te wykresy Big Grin