Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 03-09-2014 22:26

Mr_AS has just added your Damian System to his watch list. obserwuje mnie Big Grin http://www.myfxbook.com/members/Kiljan/damian/1009201 zapraszam
tutaj, juz wszystko powinno dzialac.
1 lot ropy ok 5k
1 lot dax ok 8,5k


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 03-09-2014 22:26

Powiem tyle... Ty masz jaja...

Tapnięte z TapaTalk Sony Xperia Z


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 03-09-2014 22:28

(03-09-2014 22:26)As7 napisał(a):  Powiem tyle... Ty masz jaja...

Tapnięte z TapaTalk Sony Xperia Z

no nie, podglądasz mnie przez dziurki w drzwiach w lazience? Lol


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 03-09-2014 22:29

Haha... Aż tak nie ;D ale jak dobijesz do miliona to kto wie XD

Tapnięte z TapaTalk Sony Xperia Z


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 03-09-2014 22:31

Odtajniłem też na fxbooku kwoty wiec teraz mozna tez zerknac na wzloty i upadki Big Grin
As7, ale troche nie rozumiem z tymi jajami, przeciez po to sie wchodzi na gielde Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 03-09-2014 22:33

"Jeśli jesteś hazardzistą, jaja wielkie masz jak king kong
No to w bardzo krótkim czasie zarobisz swój pierwszy milion"

No to trochę minie zanim będę mógł chociaż 0.5 lota ropy kupić Big Grin Ale powoli do celu Big Grin


Odp: RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 03-09-2014 22:36

(03-09-2014 22:31)Kiljan napisał(a):  Odtajniłem też na fxbooku kwoty wiec teraz mozna tez zerknac na wzloty i upadki Big Grin
As7, ale troche nie rozumiem z tymi jajami, przeciez po to sie wchodzi na gielde Big Grin
Hm... Czytam pewne dwie ksiazki, pana tharpa. niestety jeszcze nie całe gdyż uczę się na wrzesień z maty XD

I ogólnie mówiąc twoja gra by była podsumowana jako... Samozaglada... XD

Ty zarabiasz, ja jestem jak na razie na minusie, znajdę złoty środek Wink



Tapnięte z TapaTalk Sony Xperia Z


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 03-09-2014 22:38

Nie czytaj książek, ja w życiu żadnej książki o giełdzie nie przeczytałem, książki są po to, żeby je sprzedawać tam nie znajdziesz ani złotego ani żadnego dobrego środka.


RE: Od "zera" do miliardera? - camelik - 03-09-2014 22:40

Hmm, przeglądając wykres po premierze iPhone 5 czyli 21.09.2012 rzeczywiście był dość pokaźny spadek akcji - akcje spadły z poziomu 689 USD do UWAGA 527 USD dnia 19.11.2012 (później były straty, aż do 390USD) , natomiast po premierze iPhone 5S i 5C apple odnotowało duże zyski bo wybiło się z 472USD ciągnąć trend wzrostowy do 24.12.2013 osiągając wynik 572USD.

9.06.2014 na 10.06.2014 - split akcji

@As7 też mi się tak wydaje, patrząc na wyniki sprzedaży nie jest kolorowo muszą coś nowego zaprezentować. Wystarczy popatrzyć na wszystkie dotychczasowe plotki, czy częśći od nowego iPhone6, wzmianki o wyświetlaczu 4.7cali. Czy spekulacje na temat tego że będzie Phablet iPhone, wszystko po to żeby trwać. Wszystkie flagowe smartfony mają +5". Premiera będzie ciekawa, a jak będzie ciekawa to będzie boom Tongue. Heh swojego czasu kiedyś czytałem, że wg. Jobsa idealny wyświetlacz dotykowy w smartfonie ma mieć 3.5cala (iPhone - iPhone 4s).
Ciekawe czy sie będzie w grobie przewracał Tongue.

Kończe już te opowieści o Apple ;p, może się wam przydadzą te informacje ;p.
Pozdrawiam.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 03-09-2014 23:00

jablko nie ma mozliwosci sie nie sprzedac, oni to po prostu biora w ciemno, ale odradzam bawienie sie w akcje na ironie, bo tutaj nie ma dzwigni i mozna grosze zyskac przy stracie czasu, lepiej uderzac w inne instrumenty