Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Matovy - 03-09-2014 20:39

Czy apple pójdzie w górę przy wypuszczeniu nowego jabłkojatelefonu?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 03-09-2014 20:50

dzisiaj zysku 42k, co do japka to jeśli sie sprzeda to po pierwszych wynikach sprzedaży sadze ze 110 powinno przekroczyc szybko


RE: Od "zera" do miliardera? - chladek317 - 03-09-2014 21:00

no ładnie pojechałeś Cool

ktoś może mi wyjaśnić, dlaczego niektórzy są na minusie skoro kopiują kiljana?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 03-09-2014 21:16

(03-09-2014 21:00)chladek317 napisał(a):  no ładnie pojechałeś Cool

ktoś może mi wyjaśnić, dlaczego niektórzy są na minusie skoro kopiują kiljana?

Nikt kto tylko mnie kopiuje i nic sam nie otwiera na pewno na minusie nie jest Big Grin
[Obrazek: Gwl8a4L.png] nie jest źle Big Grin ale tak sie zastanawiam dlaczego mam tam minus, czy to minus brokera ze na mnie tyle stracil czy co? Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 03-09-2014 21:18

Ja kopiuję, ale też stawiam swoje pozycje Big Grin Wolę nawet na swoich trochę tracić niż tylko kopiować, zawsze to nauka na przyszłość, początki nie są łatwe Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 03-09-2014 21:24

Nigdy nie panikować i trzymać margin lvl powyżej 300% i zawsze będziecie hepi Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 03-09-2014 21:25

Motywujesz Wink A ja dalej czekam na ten transfer wewnętrzny... Jeszcze dopłata do depozytu, i ubieganie się o bonus. Może już jutro konto bd w grze.

Tapnięte z TapaTalk Sony Xperia Z


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 03-09-2014 21:30

W pierwszym tygodniu wrzesnia to w ironie chyba pracuja jakies slimaki, wszystko trwa tygodniami.... ale moj makler wraca w poniedzialek wiec przynajmniej ja i moi ludzie beda mieli z glowy tych uposledzonych z irona Lol


RE: Od "zera" do miliardera? - kokojamboxD - 03-09-2014 21:36

To naśladowanie jest "pewne" no bo kurde powiedzmy że mam 50K, wpłacam i Damian stawia za mnie, ze tak powiem i nic nie robię.Czysty interes skoro Damian tak ciśnie Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 03-09-2014 21:37

Jeee czyli będę mógł wreszcie napisać do kogoś normalnego, żeby zostać podpięty pod Ciebie Big Grin Ostatnio jak pisałem w tej sprawie to gość mi kazał napisać na maila, który nie działa i nie dochodzą na niego wiadomości Lol Więc dałem sobie z tym spokój aż ktoś normalny będzie Big Grin

Na giełdzie nie ma pewnych rzeczy Big Grin