Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 03-09-2014 09:19

Putin doszedł do porozumienia z Poroszenko. Lecą z europą w drugą strone Big Grin A Sp500 wystrzeliło do góry Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 03-09-2014 14:08

No już ładnie odbiło, jeszcze trochę i będzie na 0 a potem może na plusLol Niepotrzebnie zaczynałem się martwić, że zostanę bankrutem dzisiaj Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - kokojamboxD - 03-09-2014 14:12

Też odrabiam, ale wcześniej otworzyłęm nową pozycję i pierwszy zysk 8 zł xD Powoli a do przodu

Myślicie, że jest szansa aby tak urosło?
[Obrazek: 09756710925291200671.png]


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 03-09-2014 15:46

Apple sporo spadło, ale myślę, że powinno wrócić do poprzedniej ceny Tongue A przynajmniej taką mam nadzieję Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - sirkawon - 03-09-2014 16:39

Co prawda nie jest to dniówka, którą potrafi wyciągnąć nasz kochany Kiljan, ale bardzo mnie zadowala. Póki co wszystkie pozycje na dziś zamknięte. Zobaczymy co będzie dalej! Powodzenia wszystkim! Big Grin

PS: Nie załamujcie się stratami, mi ostatnio poszło 6tys i raz dwa to odrobiłem Wink
Oczywiście tutaj specjalnie podziękowania dla Kiljana za jego wsparcie i rady Big Grin

[Obrazek: 8ty0z4zu19k8_t.jpg]


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 03-09-2014 16:48

Apple cały czas spada, jest już -200zł u mnie, ale liczę na odbicie w najbliższych dniach zanim zabraknie mi kasy na koncie Big Grin Musi odbić jeżeli premiera się zbliża, no nie ma opcji Big Grin Teraz spada, żeby potem większe zyski były Big Grin A przynajmniej taka jest moja wizja Big Grin

Gratulacje sirka Big Grin

A można wiedzieć na jakiej parze i ile lotów na danej pozycji Wink?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 03-09-2014 19:01

szkoda ze zamknalem rope wczesniej bo pieknie poszła no al cóż, trudno Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 03-09-2014 19:37

(03-09-2014 19:01)Kiljan napisał(a):  szkoda ze zamknalem rope wczesniej bo pieknie poszła no al cóż, trudno Big Grin

Z powodu porozumienie z putinem chyba aż tak się odbiła Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 03-09-2014 20:07

Już myślałem, że apple ładnie idzie w górę a tutaj znowu spadło :/ Może w najbliższych dniach będzie lepiej Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - kellylentz9 - 03-09-2014 20:14

To kiljan zysku dziennego z tego masz?