Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Polak123 - 02-09-2014 10:15

@As7

Możesz przenieść tylko trzeba to trochę obejść sposobem Big Grin Zakładasz nowy rachunek dodatkowy, następnie przelewasz kasę (odejmując sumę bonusu) na ten rachunek a później na tym nowym rachunku ubiegasz się o 60% bonusu od kwoty na tym rachunku.

I takie coś przejdzie Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 02-09-2014 10:24

(02-09-2014 10:15)Polak123 napisał(a):  @As7

Możesz przenieść tylko trzeba to trochę obejść sposobem Big Grin Zakładasz nowy rachunek dodatkowy, następnie przelewasz kasę (odejmując sumę bonusu) na ten rachunek a później na tym nowym rachunku ubiegasz się o 60% bonusu od kwoty na tym rachunku.

I takie coś przejdzie Big Grin

Tak masz rację bo rozmawiałem z nimi przez telefon. Musiałbym w takim rozrachunku dopłacić 200 złSmile


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 02-09-2014 11:22

As, stawiaj na dolara, poki co nawet nie zamierza się korekcić Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 02-09-2014 11:28

Ale złoto spada Big Grin A Ty Kiljan nic nie stawiasz Big Grin? Bo widzę, że pozamykane wszystkie pozycje u Ciebie.


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 02-09-2014 12:03

A miałem złoto otwarte na Tp 1270 ale zamknąłem z małym zyskiem z powodu przenosin. wrr... tak bym straty odrobił przynajmniej w połowie.

Dobra pany... Dzisiaj kasa leci na serwer 8 + dopłata mała za niekompetencje na forexie Big Grin Jeszcze potem ubieganie się o kolejny bonus i bd ok Big Grin I lecimy z trendem, bez kombinowania... Big Grin

O to na czym bd grać i się skupiać. Bez odstępstw i szukania okazji na innych pierdach.
Edek, Kabel, Złoto, Usd/Jen, Usd/Pln, Ropa i w średnim terminie SP500.

Wmawiam sobie że zarobie kase Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 02-09-2014 12:05

Ja na razie czekam bo jestem pod wrazeniem tego co dzisiaj zrobil dolar Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 02-09-2014 12:42

(02-09-2014 12:05)Kiljan napisał(a):  Ja na razie czekam bo jestem pod wrazeniem tego co dzisiaj zrobil dolar Big Grin

No dzisiaj wywinęli xD Jeszcze dojdą dobre dane o 16 to bd zdziwko Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 02-09-2014 13:55

Czekam na jakiś sensowny spadek Eur/Aud, ale chyba się nie doczekam i znowu będzie strata Sad W pozycje nad którymi się waham okazują się zyskowne, a te które wydaje mi się, że są pewniejsze i wchodzę okazują się stratne Big Grin Ciężkie są początki Big Grin

Kiljan nie wiesz może kiedy ten opiekun wraca z urlopu ?


RE: Od "zera" do miliardera? - create - 02-09-2014 14:16

Na jakiej stronie gracie? Moze sam sie w to wkrece bo wygląda ciekawieSmile markets.com ?

Pozdrawiam


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 02-09-2014 14:18

(02-09-2014 14:16)create napisał(a):  Na jakiej stronie gracie? Moze sam sie w to wkrece bo wygląda ciekawieSmile markets.com ?

Pozdrawiam

Chyba wszyscy obecni tutaj na IronFX.