Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - mojepole666 - 31-08-2014 14:05

„Mądry głupiemu ustępuje. Ale co, gdy głupi się z tego nie raduje. Krzyczy z grubym kijem, że połamie ci kości. Że mądry ustąpił? To oznaka słabości.”


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 31-08-2014 14:14

Damian to wchodzisz a Apple ? :>
Premiera Iphone 6 w dwóch wersjach + prawdopodobnie iWatch. Już 2 tygdonie temu się zaczęły się wzrosty z poziomu 93 aktualnie 102. Ciekawe jaki zasięg... Obstawiam jeszcze 2-3 tygodniowy wzrost a potem zjazd w dół.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 31-08-2014 14:23

Z applem właśnie jest problem, przez putina akcje są dosyć niebezpieczne bo kiedy znow wejdzie to znowu wszystko poleci, a sie coraz bardziej kotluje na ukrainie wiec chyba w tym roku nie zaryzykuje na japko


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 31-08-2014 14:36

Ja sobie chyba wejdę. Zobaczę jak to wpłynie na mój portfel tylko na demo.

Do szczytów daleko z 2012 roku. Wtedy leciało po przeliczeniu i kapitalizacji 110$ za akcje, więc możliwe przebicie.


RE: Od "zera" do miliardera? - magot98 - 31-08-2014 17:17

Cytat:Do szczytów daleko z 2012 roku. Wtedy leciało po przeliczeniu i kapitalizacji 110$ za akcje, więc możliwe przebicie.
Myślisz ze na tamtych szczytach prehistorycznych leży jeszcze kasa? szczerzę wątpię w to, oni dawno się zrealizowali, ten szczyt ma charakter czysto psychologiczny i ewentualnie bedą tam dymać ludzi (robić różne dziwne manewry, żeby zmylić publikę, gdy cena jest w szczytach i mamy dobre dane oznacza to że trzeba sprzedawać bo większość ludzi wtedy kupuje a ktoś inny realizuje zyski, czyli wy kupujecie a ktoś wam sprzedaje akcje realizując zyski po wysokich cenach, odwrócenie w większej skali trwa zazwyczaj kilka dni bo muszą mieć czas żeby odwrócić się na krótką lub ewentualnie dystrybuować na spadkach co się rzadko zdarza.

Co do kiljana,
Po co chłopcze kłamiesz że platforma nie działa itp, konto masz podpięte ale co ? przeraziłeś się?
Jak bym tyle przejebał to też bym się wstydził ale po co kłamać? http://www.myfxbook.com/members/Kiljan/damian/1008781
Pewnie zaraz usuniesz konto z myfxbooka, ale spokojnie ja zapisałem wszystko na dysk Wink
Cytat:Ale tutaj nie chodzi o mnie tylko o ludzi, którzy mogą uwierzyć w jego głupie gadanie o giełdzie. Ja staram się przedstawić giełdę w maksymalnie przystępny i łatwy do zrozumienia sposób, właśnie po to, żeby ludzi edukować, że giełda to nie jest miejsce dla SPECJALISTÓW a SPEKULANTÓW, tutaj nie można być ekspertem...
To co Ty robisz to jest hazard a nie spekulacja. Tam gdzie jest kasa to są profesjonaliści i specjaliści którzy są po to aby ta kasę zabrać.
Drawdown na poziomie 99.94% ja bym nawet złamanego grosza na Ciebie nie postawił bo prędzej czy później grając w taki sposób dopadnie Cie statystyka.
Raz przejebałeś całą kase, dopłaciłeś i dalej też coś powoli idzie http://prntscr.com/4ic06l
http://prntscr.com/4ic177 słabizna, ale grając bez SL i lewarując nie dziw sę że tak się to kończy. Oczywiście żeby nie było wątpliwości można sprawdzić po transakcjach że to konto kiljana.


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 31-08-2014 17:26

Magot chyba zapomniałeś umieścić link ze swoimi zarobkami. Nie mam czasu przeglądać tego myfxbook, ale chyba u Kiljana gdzieś tam widziałem, że 81% pozycji było wygranych a to chyba jest niezły wynik, co ?


RE: Od "zera" do miliardera? - magot98 - 31-08-2014 17:29

(31-08-2014 17:26)krzysiektbg napisał(a):  Magot chyba zapomniałeś umieścić link ze swoimi zarobkami.

Nie Smile Nie rozumiem czemu bronicie kogoś kto robi was w ch**a ;P
Może lubicie być dymani, jak kto woli.
Po co mam umieszczać statement gościowi który kłamie w żywe oczy itp? Nie zasłużył żeby zobaczyć prawdziwe konto. Jak przyjdzie odpowiednia pora to wstawię Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 31-08-2014 17:31

Śmieszny jesteś, miałeś umieścić, teraz nie jest odpowiednia pora? Dymani? W jaki sposób? Czy my płacimy mu pieniądze, żeby nimi grał? Każdy ma swój rozum i robi co chce.


RE: Od "zera" do miliardera? - damianus627 - 31-08-2014 17:34

(31-08-2014 17:29)magot98 napisał(a):  
(31-08-2014 17:26)krzysiektbg napisał(a):  Magot chyba zapomniałeś umieścić link ze swoimi zarobkami.

Nie Smile Nie rozumiem czemu bronicie kogoś kto robi was w ch**a ;P
Może lubicie być dymani, jak kto woli.
Po co mam umieszczać statement gościowi który kłamie w żywe oczy itp? Nie zasłużył żeby zobaczyć prawdziwe konto. Jak przyjdzie odpowiednia pora to wstawię Smile

Wywiąż się z umowy i wklej swojego a nie teraz jakieś wymysły.


RE: Od "zera" do miliardera? - magot98 - 31-08-2014 17:36

(31-08-2014 17:31)krzysiektbg napisał(a):  Śmieszny jesteś, miałeś umieścić, teraz nie jest odpowiednia pora? Dymani? W jaki sposób? Czy my płacimy mu pieniądze, żeby nimi grał? Każdy ma swój rozum i robi co chce.

Miałem umieścić jak dostane statement, a że sam go znalazłem to chyba nie dostałem prawda?
No dymani w taki sposób że dajecie sobie wcisnąć ciemnotę ale to wynika z tego że dopiero się uczycie a nie że jesteście głupi. Trader to zawód jak każdy inny, nie da się go nauczyć w rok. Chciałbyś żeby chirurg robił CI zabieg po przeczytaniu kilku książek, raczej nie? na to potrzeba lat.
Nie bój się o mój rachunek wkrótce go zobaczycie.
Cytat:Wywiąż się z umowy i wklej swojego a nie teraz jakieś wymysły.
Mi wystarczy fakt że wasz guru i mentor jest oszustem Wink Nie rozumiem po co ludzie tak kłamią, a wy się obrażacie jak małe dzieci, nie umiecie przyjąć krytyki ale spokojnie.. jestem pewien że rynek was nauczy raz na zawsze i pokażę wam kto ma racje Tongue

Jak kolwiek to głupio brzmi ale tak jest Wink