Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 31-08-2014 00:00

No a jednak my mamy problem z uzyskaniem go od Ciebie Smile No i nadal nie wyjaśniłeś jakiego wyciagu oczekujesz Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - magot98 - 31-08-2014 00:03

(31-08-2014 00:00)Kiljan napisał(a):  No a jednak my mamy problem z uzyskaniem go od Ciebie Smile No i nadal nie wyjaśniłeś jakiego wyciagu oczekujesz Smile

na samym początku postawiłem jasny warunek. Dajesz myfxbooka po czym ja daje swojego i widzisz moje konto, zamknięte pozycje jaki był najwyższy spadek depozytu w % itp. Co chcesz możesz ukryć czy ma wyświetlać kase itp.
Nie jest to chyba takie trudne.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 31-08-2014 00:05

No niestety dałeś jakiś syf który mimo, że jest połączony to u nich w panelu nadal oczekuje, poza tym nadal nie odpowiadasz na żadne pytania, to nie jest rozmowa to jest uciekanie od odpowiedzi tak jakbyś nie wiedział co odpowiedzieć. Konkret jak wygląda według ciebie wyciag.


RE: Od "zera" do miliardera? - magot98 - 31-08-2014 00:08

(31-08-2014 00:05)Kiljan napisał(a):  No niestety dałeś jakiś syf który mimo, że jest połączony to u nich w panelu nadal oczekuje, poza tym nadal nie odpowiadasz na żadne pytania, to nie jest rozmowa to jest uciekanie od odpowiedzi tak jakbyś nie wiedział co odpowiedzieć. Konkret jak wygląda według ciebie wyciag.

konkret bedzie na myfxbooku ale że nie umiesz wklepać tam rachunku albo celowo to robisz to nie moja wina.
Na jakie pytanie CI nie odpowiedziałem?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 31-08-2014 00:22

Do tej pory to chyba na żadne które ostatnio zadałem.
No cóż jeśli mt się łączy poprawnie a tam sie nie łączy to niestety to świadczy o idealnym działaniu tamtej platformy


RE: Od "zera" do miliardera? - magot98 - 31-08-2014 00:33

(31-08-2014 00:22)Kiljan napisał(a):  Do tej pory to chyba na żadne które ostatnio zadałem.
No cóż jeśli mt się łączy poprawnie a tam sie nie łączy to niestety to świadczy o idealnym działaniu tamtej platformy

Po stronie platformy wszystko działa u mnie konta dodają się normalnie.
Nie zadałeś konkretnego pytania na które nie udzieliłem odpowiedzi.
Widzisz jak ty pitolisz na okrągło, nie napisałeś pytania, czego? bo na wszystkie udzieliłem odpowiedzi. Po co kłamać i owijać w bawełnę? nawet nie wiesz co się dzieje jak mówisz cały czas prawdę, naprawdę spróbuj. Z kobietami też tak działasz że udajesz fajnego miłego a chcesz ją bzyknąć? ona CI nie da bo widzi że udajesz. Nie lepiej powiedzieć co i jak? Chłopie dorośnij bo widzę że zero kultury wypowiedzi i czegokolwiek innego. Opuszczam was na jakiś, czas ale wrócę.
Nie ma sensu z Tobą rozmawiać bo czuje się jak bym rozmawiał z jakimś klocem.
Tak że jeszcze raz życzę wszystkim zielonych pipsów i dzięki za rozmowę.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 31-08-2014 01:05

Co do kloca to powiedziałbym co ten kloc zastępuje u Ciebie w głowie jednak sobie daruje. Zadawałem konkretne pytania i nie było na nie odpowiedzi, więc uważasz, że będę je powtarzał kilka razy aby za którymś razem one do ciebie dotarły? Jeśli masz problemy w czytaniu nie zrozumieniem to ty chyba strasznie ścisły ten umysł masz...


RE: Od "zera" do miliardera? - Mrostry0407 - 31-08-2014 01:13

(31-08-2014 01:05)Kiljan napisał(a):  Co do kloca to powiedziałbym co ten kloc zastępuje u Ciebie w głowie jednak sobie daruje. Zadawałem konkretne pytania i nie było na nie odpowiedzi, więc uważasz, że będę je powtarzał kilka razy aby za którymś razem one do ciebie dotarły? Jeśli masz problemy w czytaniu nie zrozumieniem to ty chyba strasznie ścisły ten umysł masz...

Kiljan, nikt Ci nie mówił że Jerk się nie karmi? zignoruj go, ma swój świat swoje kredki, nie ustawiaj się pod niego Wink


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 31-08-2014 02:41

(31-08-2014 01:13)Mrostry0407 napisał(a):  
(31-08-2014 01:05)Kiljan napisał(a):  Co do kloca to powiedziałbym co ten kloc zastępuje u Ciebie w głowie jednak sobie daruje. Zadawałem konkretne pytania i nie było na nie odpowiedzi, więc uważasz, że będę je powtarzał kilka razy aby za którymś razem one do ciebie dotarły? Jeśli masz problemy w czytaniu nie zrozumieniem to ty chyba strasznie ścisły ten umysł masz...

Kiljan, nikt Ci nie mówił że Jerk się nie karmi? zignoruj go, ma swój świat swoje kredki, nie ustawiaj się pod niego Wink
Ale tutaj nie chodzi o mnie tylko o ludzi, którzy mogą uwierzyć w jego głupie gadanie o giełdzie. Ja staram się przedstawić giełdę w maksymalnie przystępny i łatwy do zrozumienia sposób, właśnie po to, żeby ludzi edukować, że giełda to nie jest miejsce dla SPECJALISTÓW a SPEKULANTÓW, tutaj nie można być ekspertem...

Panie Marcinie fxbook niestety nadal łączy, ale mam jeszcze dla Pana statement z mt, ale zapewne też sfałszowany... http://www.speedyshare.com/GsDMM/statement.rar
Proszę mi wybaczyć taki mizerny wzrost ale niestety zaczynałem na tym rachunku od depozytu 10k.


RE: Od "zera" do miliardera? - lycho - 31-08-2014 07:58

Ale tu syf powstał....