Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - magot98 - 30-08-2014 23:07

(30-08-2014 23:05)Kiljan napisał(a):  Dajesz mi screen tego, że posiadasz rachunek, a nie, że masz tam pieniądze i na nim grasz, daj mi takie screeny jakie daje ja, mi takie wystarczą

o taki screen CI chodzi ? http://prntscr.com/4i42pr

On ma taką samą wartość jak kiljana.
Czy chcesz troche pozycji? po ile lotów mam otworzyć i zamknąć na plus?
Nie chodzi o to czy jest na plus, chciałem zobaczyć jakie ryzyko ponosi DD itp. I ewentualnie te jego nie udane wejścia co nam nie pokazał bo się wstydzi, niestety nie ma złotego grala, każdy ma od czasu do czasu straty Big Grin
W sumie to nawet nie wiem co ma do ukrycia, jak chce to niech ukryje ceny wejścia na myfxbooka i nie poznam jego magicznego systemu, taki guru a problem ze statementem. dziwne przecież masz tam tylko ponad 100tyś, to nie dużo.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 30-08-2014 23:10

Pokaż całą historie z tego miesiąca, to chyba trudniej przerabiać...
Ale tak migusiem zeby sie wartosc pipsów zgadzała razem z czasem
Poza tym odpowiedz mi na jedno pytanie, dlaczego miałbym przerabiać screeny? To jest mój dziennik więc w jakim celu miałbym kogoś tutaj oszukiwać? W jakim celu?

Co do wyciągu mówiłem już kilka razy... a myfxbooka zaraz podepne, nie wiem co to za shit wiec najpierw musze o tym poczytac Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - magot98 - 30-08-2014 23:15

(30-08-2014 23:10)Kiljan napisał(a):  Pokaż całą historie z tego miesiąca, to chyba trudniej przerabiać...
Ale tak migusiem zeby sie wartosc pipsów zgadzała razem z czasem
Poza tym odpowiedz mi na jedno pytanie, dlaczego miałbym przerabiać screeny? To jest mój dziennik więc w jakim celu miałbym kogoś tutaj oszukiwać? W jakim celu?

sorry ale czy Ty jesteś jakiś ułomny? napisałem że jak podasz myfxbooka to ja podeśle swój.

Cytat:Poza tym odpowiedz mi na jedno pytanie, dlaczego miałbym przerabiać screeny? To jest mój dziennik więc w jakim celu miałbym kogoś tutaj oszukiwać? W jakim celu?
Nie chodzi o to czy chcesz kogoś oszukać ja poprosiłem tylko o statement, a to że te screeny mają taką wartość a nie inną to już nic nie poradzę. Wrzucasz tego myfxbooka czy nie? bo jak nie to kończymy bezsensowną dyskusje.


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 30-08-2014 23:20

O mój boże... Dodam swoje trzy grosze bo przeczytałem 4 strony...
Komuś dupę urywa że nie zarabia takiej kasy... a poświęcił może więcej czasu, i nerwów na naukę...

Wiesz co Magot? Mi też się to nie podoba że są ludzie co zarabiają kolosalne sumy z małym nakładem pracy... ale nie zatruwam im ich czasu...


RE: Od "zera" do miliardera? - magot98 - 30-08-2014 23:21

(30-08-2014 23:20)As7 napisał(a):  O mój boże... Dodam swoje trzy grosze bo przeczytałem 4 strony...
Komuś dupę urywa że nie zarabia takiej kasy... a poświęcił może więcej czasu, i nerwów na naukę...

Wiesz co Magot? Mi też się to nie podoba że są ludzie co zarabiają kolosalne sumy z małym nakładem pracy... ale nie zatruwam im ich czasu...

Ale macie bujną wyobraźnie, na szczęście od poniedziałku będziesz mógł jej użyć jak wrócisz do szkoły.
Nie wiem co was tak boli, że chciałem zobaczyć statement? aż tak cierpisz z tego powodu? I to co sobie dopisujecie "Komuś dupę urywa że nie zarabia takiej kasy... a poświęcił może więcej czasu, i nerwów na naukę... "
śmieszne to jest, bo w żadnym poscie nie mam żalu do kiljana, nawet napisałem że jeśli zarabia to cieszę się, nie wiem co wy macie w tych głowach ale spoko, tacy ludzie też są potrzebni.
Właśnie fajny samochód kupili Ci rodzicie, rodzice Wink Zazdroszczę muahhahaha Nie no joke Tongue


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 30-08-2014 23:22

Jak to nie zarabia? Na demo pewnie ma kilka razy tyle przez te lata nauki gry Jerk2 Albo czekaj, przecież demo to demo, to nie są pieniądze, mój błąd Sad Najlepiej magot będzie jak opuścisz ten temat jeśli nie masz zamiaru nic sensownego pokazać ani powiedzieć, tak będzie chyba z korzyścią dla wszystkich Smile Nas nic nie boli, raczej Ciebie bo nic Cię nie zadowala, wymagasz różnych rzeczy jako dowodu a sam nic nie pokazujesz. Już nic się nie wypowiadam w Twoim temacie i o tym zamieszaniu bo nie ma sensu tracić czasu Smile


Odp: Od "zera" do miliardera? - Lami - 30-08-2014 23:29

Chcecie aby wasze życie było lepsze? Dodajcie go do listy ignorowanych. Niby dość łatwe rozwiązanie, a pomaga pozbyć się takich osób.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 30-08-2014 23:32

Spokojnie za chwilę podepnę się pod tego fxbooka i poczekamy aż zamilknie ze swoimi mądrościami, zapewne nawet nie da swojego Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - magot98 - 30-08-2014 23:34

W realu jak ktoś powie wam coś nie przychylnego to też zachowujecie się jak na wojnie w Afganistanie?
no chyba opuszczę, ale spokojnie, wrócę za kilka miesięcy, zobaczę jak wam idzie o ile jeszcze będziecie Wink
Statementu nie ma, czyli autor pewnie ma coś do ukrycia.
Nie ma statementu kiljana czyli nie ma też mojego no to bay bay, miłęj szkoły od poniedziałku i dużo zielonych pipsów Wink
edit:
w takim razie czekam Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 30-08-2014 23:35

Nie, w realu to prawilnie, buła, łokieć i kołowrotek no i koniec dyskusji.