Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - magot98 - 30-08-2014 21:28

To najpierw podepnij a potem daj screena z platformy na ten widok http://prntscr.com/4i2uvj sprawdzę czy wszystko się zgadza.
grasz bez SL łapiesz małe ruchy wiec siatki/piramidki raczej odpadają no chyba że łapiesz takie małe targety zresztą nie obchodzi mnie jak grasz, jestem ciekawy jaki masz DD Tongue


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 30-08-2014 21:38

A może Ty magot pokażesz jakieś swoje dowody zarobku? Bo jestem ciekawy skoro tak krytykujesz i próbujesz pokazać jaką masz wiedzę, ile zarabiasz Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - magot98 - 30-08-2014 21:47

Cytat:A może Ty magot pokażesz jakieś swoje dowody zarobku? Bo jestem ciekawy skoro tak krytykujesz i próbujesz pokazać jaką masz wiedzę, ile zarabiasz Smile
Kurde a myślałem że pisze podstawy podstaw, ehhh okej.
Krytykuje bo szkoda żeby ktoś stracił hajs i co gorsze naraził się na urazy psychiczne, widziałem już mase takich historii i wiem co mówię.. Najpierw trzeba mieć wyniki na demo lub na rachunku nano minimum z 3miesiące i dopiero przejść na normalne konto.
Rok? To wygląda tak jak by ślepy prowadził ślepych ale to nie mój dziennik, róbcie co chcecie najwyżej dopadnie was statystyka 95% ale czegoś się nauczycie, ważne że się rozwijacie.
Wyniki za miesiąc dwa, pół roku nie gwarantują że dalej będzie tak samo, dlatego mało kto może pochwalić się statementem np za 2 lata.
Jak pokażecie że macie umiejętności to kasa się znajdzie, jak ktoś przedstawi wyniki za 2miesiące na + z realnego konta to mogę przekierować na ludzi z kasą, ale pewnie chętnych nie będzie tak samo jak moja propozycja darmowego szkolenia bez ograniczeń czasowych która została wyrzucona.


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 30-08-2014 21:54

Nie chodzi o to dokładnie co piszesz, ale próbujesz pokazać czyjąś niewiedzę próbując robić z siebie specjalistę. Wyniki na demo? Może jestem dziwny, ale gra na demo a na realne pieniądze to 2 różne bajki i według mnie mając na demo bardzo dobre wyniki na realnym koncie możesz nic nie ugrać. No i co jest złego w wynikach na miesiąc-pół roku? Szczególnie jak ktoś zarobi przez ten czas, coś z zarobionego wypłaci na konto razem z depozytem który wpłacił i resztę straci? Fajna zabawa i dalej będzie na plus. Bawią mnie szczerze mówiąc wielcy znawcy zajmujący się forexem kilka lat zarabiający tygodniowo 25$ albo jeszcze lepiej na demo Jerk

Ciągle chcesz, żeby pokazywać a sam nic nie pokażesz i do tego jeszcze krytykujesz. Jak Ci się coś w tym temacie nie podoba to zawsze możesz go nie odwiedzać ani się nie wypowiadać. Darmowe szkolenie? A jakie Ty masz kompetencje ? Gra na demo jest fajna jeśli chcesz przetestować platformę albo wymyśliłeś jakąś strategię, która uważasz, że może być słuszna i chcesz przetestować bez straty to tak, ale na dłuższą metę czego Cię uczy? Stracisz na demo tysiąc, 10tysięcy albo 100? Chyba nie wprowadzi Ci to jakiegoś zmartwienia w życiu. Strata realnych pieniędzy nawet małych kwot potrafi wpłynąć na psychikę i zmianę naszego zachowania. Na rynku zarabiają ludzie którzy nie są podatni na wpływy innych i mają silną psychikę. Jak ktoś przeczyta, że akcje tego na 100% skoczą i zaraz biegnie otwierać pozycję to nie ma szans, a przynajmniej według mnie.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 30-08-2014 22:00

(30-08-2014 21:47)magot98 napisał(a):  
Cytat:A może Ty magot pokażesz jakieś swoje dowody zarobku? Bo jestem ciekawy skoro tak krytykujesz i próbujesz pokazać jaką masz wiedzę, ile zarabiasz Smile
Kurde a myślałem że pisze podstawy podstaw, ehhh okej.
Krytykuje bo szkoda żeby ktoś stracił hajs i co gorsze naraził się na urazy psychiczne, widziałem już mase takich historii i wiem co mówię.. Najpierw trzeba mieć wyniki na demo lub na rachunku nano minimum z 3miesiące i dopiero przejść na normalne konto.
Rok? To wygląda tak jak by ślepy prowadził ślepych ale to nie mój dziennik, róbcie co chcecie najwyżej dopadnie was statystyka 95% ale czegoś się nauczycie, ważne że się rozwijacie.
Wyniki za miesiąc dwa, pół roku nie gwarantują że dalej będzie tak samo, dlatego mało kto może pochwalić się statementem np za 2 lata.
Jak pokażecie że macie umiejętności to kasa się znajdzie, jak ktoś przedstawi wyniki za 2miesiące na + z realnego konta to mogę przekierować na ludzi z kasą, ale pewnie chętnych nie będzie tak samo jak moja propozycja darmowego szkolenia bez ograniczeń czasowych która została wyrzucona.


Tylko skończony kretyn gra na demo, nie nauczysz się grać jeśli nie będziesz grał na prawdziwą kase. Po co gadasz ludziom głupoty? 95% traci bo słucha się analiz i wyliczeń, jedynie niektórzy z tych analiz i wyliczeń osiągają po 5% miesięcznie przy skuteczności pozycji 40%... Po co mieszasz ludziom w głowach? Jeśli chcesz im robić gówno z mózgu to rób to u siebie a nie u mnie.

Poza tym ja nigdy nie będę specjalistą w forexie z kilku powodów:
- ja nie gram na giełdzie po to, żeby być specjalistą, ja gram po to, żeby zarobić i się pobawić
- nie wydaje mi się, żebym widział specjalistów z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem mającym miliony na kontach
- giełda to moje hobby a nie zarobek, aczkolwiek 50k miesiecznie jest do zaakceptowania
- na giełdzie nie ma specjalistów bo giełda nie jest do przewidzenia


RE: Od "zera" do miliardera? - magot98 - 30-08-2014 22:08

(30-08-2014 21:54)krzysiektbg napisał(a):  Nie chodzi o to dokładnie co piszesz, ale próbujesz pokazać czyjąś niewiedzę próbując robić z siebie specjalistę. Wyniki na demo? Może jestem dziwny, ale gra na demo a na realne pieniądze to 2 różne bajki i według mnie mając na demo bardzo dobre wyniki na realnym koncie możesz nic nie ugrać. No i co jest złego w wynikach na miesiąc-pół roku? Szczególnie jak ktoś zarobi przez ten czas, coś z zarobionego wypłaci na konto razem z depozytem który wpłacił i resztę straci? Fajna zabawa i dalej będzie na plus. Bawią mnie szczerze mówiąc wielcy znawcy zajmujący się forexem kilka lat zarabiający tygodniowo 25$ albo jeszcze lepiej na demo Jerk

Ciągle chcesz, żeby pokazywać a sam nic nie pokażesz i do tego jeszcze krytykujesz. Jak Ci się coś w tym temacie nie podoba to zawsze możesz go nie odwiedzać ani się nie wypowiadać. Darmowe szkolenie? A jakie Ty masz kompetencje ?

Masz racje, ale wtedy sprawa jest prosta bo wiesz gdzie leży problem, a jak grasz od początku na real i nie masz wyników to problem leży w strategi albo w Tobie czyli nie wiesz gdzie Tongue
Chciałem się z wami podzielić wiedzą a wy nie chcecie co za ludzie haha Big Grin
Wiesz co posiedzisz przed rynkiem rok, dwa to wtedy pogadamy, zmiękniesz Wink Rynek CI pokażę gdzie Twoje miejsce, przykro mi ale taka jest prawda. Zresztą jak będzie okazja to wrócimy do tej rozmowy za kilka miesięcy.
Kompetencje?
hmm jakie byś chciał?
Ukończone dwie wyższe uczelnie a może doświadczenie w kopaniu rowów?

Cytat:Tylko skończony kretyn gra na demo, nie nauczysz się grać jeśli nie będziesz grał na prawdziwą kase. Po co gadasz ludziom głupoty? 95% traci bo słucha się analiz i wyliczeń, jedynie niektórzy z tych analiz i wyliczeń osiągają po 5% miesięcznie przy skuteczności pozycji 40%... Po co mieszasz ludziom w głowach? Jeśli chcesz im robić gówno z mózgu to rób to u siebie a nie u mnie.

Jeśli chcesz więcej płacić za naukę to gra na real Ci to umożliwia.
Piszesz takie brednie że na razie to Ty robisz im gówno w głowie.

To że większość traci to też efekt że nie utrzymują MM, nie mają dopasowanej skutecznośći do RR itp. Nie mają matematycznej przewagi.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 30-08-2014 22:12

kopacz rowów i ekonomista ma identyczne szanse na giełdzie, jeden i drugi ma 50% Smile Jeśli twierdzisz inaczej to niestety przesiedziałeś w szkole i nawkładali ci wielu ciekawych pojęć ale zero doświadczenia.
Poza tym nikt nikogo nie uczy zarabiania na giełdzie, nikt nie zdradza własnych strategii, aż taki filantrop jesteś? Słabo mi się chce w to wierzyć bo póki co to jesteś emerytowanym HYIPowcem, który zaczął temat giełdy bez zadnego dowodu poza wymianą kilku pojęć.


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 30-08-2014 22:15

Chciałbym zobaczyć Twoje zarobki takie kompetencje mam na myśli, oczywiście na koncie realnym. No tak, ale jeśli tyle grasz na demo i wejdziesz na rynek z prawdziwymi pieniędzmi i stracisz ich część to jak się zachowasz, jak to wpłynie na Twoją psychikę i dalszą grę? Wpłacając realne pieniądze i nawet je tracąc możesz określić czy to jest dla Ciebie czy dalsza gra nie ma sensu. Oczywiście jeśli wpłacisz oszczędności życia i je stracisz to znaczy, że powinieneś udać się na jakąś terapię Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 30-08-2014 22:16

No popatrz ja im robię gówno w głowie i każdy kto ze mna współpracuje sierpień zakończył na większym lub mniejszym plusie, a twoi ludzie ile na demo już zarobili?


RE: Od "zera" do miliardera? - magot98 - 30-08-2014 22:17

(30-08-2014 22:12)Kiljan napisał(a):  kopacz rowów i ekonomista ma identyczne szanse na giełdzie, jeden i drugi ma 50% Smile Jeśli twierdzisz inaczej to niestety przesiedziałeś w szkole i nawkładali ci wielu ciekawych pojęć ale zero doświadczenia.
Poza tym nikt nikogo nie uczy zarabiania na giełdzie, nikt nie zdradza własnych strategii, aż taki filantrop jesteś? Słabo mi się chce w to wierzyć bo póki co to jesteś emerytowanym HYIPowcem, który zaczął temat giełdy bez zadnego dowodu poza wymianą kilku pojęć.

Czy ja gdzieś napisałem że nie mają takich samych szans, wyluzuj chłopie.
Powiem CI że nie każdy człowiek ma takie same szanse, jeden ma słabszą psychikę drugi mocniejszą. Motywacja, determinacja, dyscyplina i inteligencja jest u każdego inna a ma to kolosalny wpływ na to czy odniesiesz sukces.

Z tym zdradzaniem strategi to też niestety gówno prawda, mogę Ci dać moją strategie która jest rozpisana na 200stronach ale i tak Ci to nic nie da, nie będziesz nią zarabiać. Nie chodzi o to że jesteś zbyt mało inteligenty ale każdy człowiek rozumuję trochę inaczej, i żeby kogoś nauczyć tej strategi potrzeba kilka miesięcy żeby ten człowiek patrzył na rynek i interpretował tak jak ja.

Cytat:No popatrz ja im robię gówno w głowie i każdy kto ze mna współpracuje sierpień zakończył na większym lub mniejszym plusie, a twoi ludzie ile na demo już zarobili?

Ale niestety jak wyników nie było tak nie ma ;*