Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - MartinS - 30-08-2014 01:20

Mój stan konta:
[Obrazek: 8t7fxbG.png]
Wpłaciłem 3000zł i w niecałe 2tygodnie zarobiłem 4600zł.
Cel na start, to 10000zł. Następnie 100000zł.


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 30-08-2014 07:21

(30-08-2014 01:20)MartinS napisał(a):  Mój stan konta:
[Obrazek: 8t7fxbG.png]
Wpłaciłem 3000zł i w niecałe 2tygodnie zarobiłem 4600zł.
Cel na start, to 10000zł. Następnie 100000zł.

Sam czy w współpracy z kiljanem ?

I jaką dźwignia grasz ? Bo ja przestawiam chyba z 1:500 na 1:300 albo 1:200.


RE: Od "zera" do miliardera? - MartinS - 30-08-2014 12:55

Gram razem z Damianem Smile Dźwignia to 1:500.


RE: Od "zera" do miliardera? - magot98 - 30-08-2014 18:08

RSI, sotchastic czy inne dziadostwa to tylko średnie które można równie dobrze narzucić na wykres, większość robotów na tym bazuje więc gra w odwrotną stronę jest dużo lepsza.
Ja np określam czy jest drogo czy tanio za pomocą kanałow http://prntscr.com/4i0me7 lub rysuje je ręcznie, i w tych rejonach szukam odpowiedniego układu popartego wolumenem.
średnie dobrze działają tylko w trendzie więc aby tym zarabiać trzeba poprawnie wyznaczać konsole. Gra w konsoli za pomocą średnich zawsze kończy się utratą kasy (średnie robią się płaskie i dostajemy co chwile sygnały w obydwie strony).


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 30-08-2014 18:16

Graty Martins Wink

Niewiem czemu ale mam wrażenie ze niektore osoby czego się dotkną to zmieniaj w $$ xD

STAY TUNED! Milioner AS COME SOON...
Tapnięte z TapaTalk Sony Xperia Z


Odp: Od "zera" do miliardera? - Xkr - 30-08-2014 19:20

@Magot98
Jakiego wolumenu uzywasz? A raczej którego

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 30-08-2014 19:26

Strasznie to wszystko wciąga, już się nie mogę doczekać otwarcia rynku Xpokerface


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 30-08-2014 20:31

(30-08-2014 18:08)magot98 napisał(a):  RSI, sotchastic czy inne dziadostwa to tylko średnie które można równie dobrze narzucić na wykres, większość robotów na tym bazuje więc gra w odwrotną stronę jest dużo lepsza.
Ja np określam czy jest drogo czy tanio za pomocą kanałow http://prntscr.com/4i0me7 lub rysuje je ręcznie, i w tych rejonach szukam odpowiedniego układu popartego wolumenem.
średnie dobrze działają tylko w trendzie więc aby tym zarabiać trzeba poprawnie wyznaczać konsole. Gra w konsoli za pomocą średnich zawsze kończy się utratą kasy (średnie robią się płaskie i dostajemy co chwile sygnały w obydwie strony).

Odpowiadasz i nie dajesz wyciągu waszej grupy, pokaż, że nie jesteś dawcą kapitału Lol


Co do dyskusji to im więcej bajerów dodajecie na wykres lub z im większej ilości wyliczeń korzystacie tym wiekszy macie metlik w glowie, najlepiej jest wykorzystywać kilka sprawdzonych przez SIEBIE analiz, wykresów, poziomów. No i podstawowa rzecz, nie możecie ślepo w nie ufać.


RE: Od "zera" do miliardera? - magot98 - 30-08-2014 20:55

Cytat:@Magot98
Jakiego wolumenu uzywasz? A raczej którego
Na walutach z CME.
Cytat:Strasznie to wszystko wciąga, już się nie mogę doczekać otwarcia rynku Xpokerface
Jeśli chcesz potrenować to pobierz symulator pod mt4 (jest najłatwiej) czy cokolwiek innego, wklejasz historyczne dane np za poprzedni rok, jak chcesz to bierzesz podgląd pod inne tf'y itp na forexfactory możesz sprawdzić o których godzinach były dane, masz ułatwienie bo wiesz jakie to były dane czy dobre czy zle, lecz jeśli zainteresujesz sie fundamentami to będziesz wiedział nawet w czasie rzeczywistym jakie dane będą czy dobre czy nie bo większość danych jest historycznych.
Cytat:Odpowiadasz i nie dajesz wyciągu waszej grupy, pokaż, że nie jesteś dawcą kapitału Lol


Co do dyskusji to im więcej bajerów dodajecie na wykres lub z im większej ilości wyliczeń korzystacie tym wiekszy macie metlik w glowie, najlepiej jest wykorzystywać kilka sprawdzonych przez SIEBIE analiz, wykresów, poziomów. No i podstawowa rzecz, nie możecie ślepo w nie ufać.
Od Ciebie nie uzyskałem statementu takiego jak chciałem więc dlaczego ja mam podać? kpisz sobie.
Co do reszty to oczywiście, najlepiej przetestować elementy strategi, zrobić statystyki, przetestować przed i po kryzysie, budowa dobrego systemu i testy trwają bardzo długo, ale gdy dojdziemy do celu to mamy bankomat z którego wypłacamy ile chcemy. Nikt w ciągu kilku miesięcy nie stanie się milionerem, trzeba w to włożyć mase pracy inaczej każdy grał by na giełdzie.
Najlepszy wiarygodny typ jaki widziałem na własne oczy przez rok z 1000$ zrobił milion$ ale jak zaczynał z tym tysiakiem to potrafił już trejdować tyle że start miał z małej kwoty.
Podczas normalnego, konserwatywnego tradingu robi się po 20-50% rocznie, większość hedg fundów nie robi więcej niż 20% bo wiąże się to z dużym ryzykiem a to jest biznes i trzeba wyrzucić ten cały syf z głowy o setkach %, zrobić z małej kwoty dużą to naprawdę jest sztuka.
Wraz z nowym kontraktem bardzo często zmieniają się schematy rynkowe i wtedy sporo niedoświadczonych osób traci. Najbliższą ekspiracje mamy 15września więc mogą się dziać cyrki na wykresie http://prntscr.com/4i2nuh . Kasę zaczynają przenosić 3dni przed ekspiracją więc te 3-4dni będą fatalne. W tym tyg mieliśmy dużo konsoli na wykresie bo był bilans. http://prntscr.com/4i2oyw


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 30-08-2014 21:08

Skoro dla ciebie rzucanie wyciagiem jest takie hop siup to powinienes dać przykład. Ponadto iron nie generuje statementu automatycznie a nie bede go latwil specjalnie dla ciebie, ale podepne konto pod myfxbooka, jestem ciekaw co wtedy powiesz Smile

No to miesiąc mamy skończony:
[Obrazek: uG8c9Fa.png] - zysk całkowity.
[Obrazek: yYMuqqj.png] - zysk miesięczny.
Tak więc wygląda całkiem przyzwoicie. Przypominam depozyt początkowy - 10k. Jak widać ktoś kto siedzi na giełdzie zaledwie ponad rok jest w stanie zarabiać Smile