Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 29-08-2014 22:40

(29-08-2014 22:30)krzysiektbg napisał(a):  Też chciałbym to wiedzieć Big Grin Wydaje mi się, że Kiljan ma w swoim abonamencie darmowe połączenia do wróżbity Macieja, który mówi co się stanie z daną walutą, innego wytłumaczenia nie ma Big Grin Może w tej godzinie były jakieś wydarzenia na Ukrainie o których nie wiem? Bo jakoś dzisiaj nie miałem czasu śledzić wiadomości.

Kiedy idealnie się to zaczęło o 18 to ja dałem Buy pod wskaźnik RSI na interwale 1minuta, i poleciało w drugą... xD W ramach mojej kolejnej zasady że jak przegrywam to nie wchodzę drugi raz zaprzestałem gry i nie wrzuciłem pozycji w drugą stronę a szkoda bo bym się odkuł i jeszcze na plus bym był spory.

Ja zaobserwowałem że idealnie się zeszły wskaźniki na USA indeks jako wysprzedany <30 i na EU indeksie jako wykupiony >80 do tego te dane dzisiaj dla USA bardzo dobre na pewno miały spóźniony zapłon.

Wszyscy chyba dziś czekali czy Edziu pociśnie do góry... Tak jak ja. A z tego wynika że nie warto grać przeciwko trendowi.


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 29-08-2014 22:43

No ja dzisiaj chciałem 3 razy zagrać przeciwko trendowi i wszystkie pozycje były powyżej -100zł ... Big Grin "Trend is your friend", chociaż wolałbym, żeby było jak w kawałku Pezeta "Nie muszę wracać nigdzie, ani iść za trendem to trend za mną idzie", no ale niestety tak łatwo nie ma.


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 29-08-2014 22:47

(29-08-2014 22:43)krzysiektbg napisał(a):  No ja dzisiaj chciałem 3 razy zagrać przeciwko trendowi i wszystkie pozycje były powyżej -100zł ... Big Grin "Trend is your friend", chociaż wolałbym, żeby było jak w kawałku Pezeta "Nie muszę wracać nigdzie, ani iść za trendem to trend za mną idzie", no ale niestety tak łatwo nie ma.

Lece już z trendem ! Jerk2

Na kablu też raczej już po korekcie bo przymierzali się 3 razy do opru na 1.661 które nie przebiło.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 29-08-2014 23:03

Bardzo prosta odpowiedź, wczoraj dane genialne, dzisiaj dobre, nie było reakcji ani wczoraj ani dzisiaj po danych, oznaczać to mogło 2 zdarzenia:
-brak mocy dolara = edek pojdzie w gore niedługo
-celowe działanie i podbicie edka w górę aby zyskać więcej na spadku
Bardzo prosto było wykalkulować co nastąpi ponieważ euro nie miało mocy w żadnej parze.
[Obrazek: bs9HuQO.png] dzień dzisiejszy.


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 29-08-2014 23:12

Daj Boże 1/10 dziennych zarobków Kiljana miesięcznie Big Grin no, albo w 2 tygodnie bo mam 8k do odrobienia Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 29-08-2014 23:16

Z resztą pisałem, żeby brać edka na sell to trzeba było słuchać Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 29-08-2014 23:18

Wiesz... niektórym to trzeba dosadniej... Rolleyes

Tu wychodzi twoje doświadczenie. Smile

ps. muszę się szybciej uczyć... Bo się wyzeruje i bd tyle z gry na giełdzie i świetlanej przyszłości xD


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 29-08-2014 23:36

Cel na następny tydzień +1000zł Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 29-08-2014 23:41

(29-08-2014 23:18)As7 napisał(a):  Wiesz... niektórym to trzeba dosadniej... Rolleyes

Tu wychodzi twoje doświadczenie. Smile

ps. muszę się szybciej uczyć... Bo się wyzeruje i bd tyle z gry na giełdzie i świetlanej przyszłości xD
Popełniasz podstawowy błąd, za bardzo kierujesz sie wyliczeniami, pamietaj ze ten kto rzadzi rynkiem wie, ze istnieja wykresy, analizy i wyliczenia poziomów i ludzie z nich korzystaja Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 30-08-2014 00:06

No mnie dzisiaj sugerowanie się RSI kosztowało 270zł, ale trzeba przyznać, że bardzo często się sprawdza ten wskaźnik Big Grin Ale trzeba jednak brać inne rzeczy też pod uwagę.