Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - hubert92tt - 29-08-2014 17:33

Krzysiektbg jeśli to nie tajemnica to można wiedzieć z jakim depozytem początkowym zaczynałeś?


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 29-08-2014 17:41

1700 czyli 2720zł z bonusem Wink Co do lotów to z reguły mam tak 2-3 pozycje 0.1-0.3 lota (najczęściej 0.2) i wtedy mam powyżej 300% margin. 0.4 na gbp/usd to było zlecenie oczekujące i byłem pewnym, że jak tam dojdzie to spadanie w okolice ustawionego TP.

Chyba zarobek zmaleje bo moja obecna pozycja chyba okaże się niewypałem


Odp: RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 29-08-2014 18:21

(29-08-2014 17:41)krzysiektbg napisał(a):  1700 czyli 2720zł z bonusem Wink Co do lotów to z reguły mam tak 2-3 pozycje 0.1-0.3 lota (najczęściej 0.2) i wtedy mam powyżej 300% margin. 0.4 na gbp/usd to było zlecenie oczekujące i byłem pewnym, że jak tam dojdzie to spadanie w okolice ustawionego TP.

Chyba zarobek zmaleje bo moja obecna pozycja chyba okaże się niewypałem
Ładny zysk. Jednak zalecalbym niższe loty. ale co ja wiem XD -10% z depo u mnie XD

Tapnięte z TapaTalk Sony Xperia Z


RE: Od "zera" do miliardera? - MartinS - 29-08-2014 18:40

[Obrazek: dHKgsXL.png]
Ponad 1000zł zarobione na edku Smile Czekamy na USDJPY no i nieszczęsne złoto..


RE: Od "zera" do miliardera? - MaLiN - 29-08-2014 19:05

Niezły wynik Wink


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 29-08-2014 19:36

Wszyscy zarabiają a ja jestem w slamsach XD hahaha

Tapnięte z TapaTalk Sony Xperia Z


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 29-08-2014 21:04

Jestem wręcz pod wrażeniem, że udało mi się zainteresować giełdą tak dużą ilość osób, no po prostu pełen szacunek ludziska!


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 29-08-2014 21:13

Jak odrobię na giełdzie opcje binarne i wyjdę na plus, to podajesz swój adres i wysyłam Ci jakąś symboliczną flaszkę albo kilka Lol

No i na koniec 2 pozycje, obie stratne, kończymy z plusem 200zł, no cóż... chciało się zarobić na koniec jeszcze trochę to wyszły straty Big Grin

Kiljan naśladuję Cię za 1000zł, więc teraz mają być same udane pozycję Big Grin Za tak mało bo chcę sam się uczyć i większość budżetu zostawiam na swoje błędy Big Grin

Swoją drogą we wrześniu chyba Apple pójdzie w górę bo jest premiera nowego iPhone'a Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 29-08-2014 22:23

Dobra pany... Bez ściemniania Jerk2 Skąd wiedzieliście o takim hucznym zejściu Edka w dół o 18 ?


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 29-08-2014 22:30

Też chciałbym to wiedzieć Big Grin Wydaje mi się, że Kiljan ma w swoim abonamencie darmowe połączenia do wróżbity Macieja, który mówi co się stanie z daną walutą, innego wytłumaczenia nie ma Big Grin Może w tej godzinie były jakieś wydarzenia na Ukrainie o których nie wiem? Bo jakoś dzisiaj nie miałem czasu śledzić wiadomości.