Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 28-08-2014 22:37

[Obrazek: eQVH9cF.png] Screen ze statementu (Lol) z dnia dzisiejszego, troche skalpów przy okazji stratnych pozycji otwartnych na zlocie, edku i ujku, jutro miejmy nadzieje, że rynek zareaguje na dzisiejsze dane bo dzisiaj niestety reakcji nie było tak jak ostatnio.


Odp: Od "zera" do miliardera? - Damkofr - 28-08-2014 23:43

ha zeby ja cos z tego rozumial;p Niedawno na sb wkleiles fajnego screena gdzi bylo widac jak zyski spadaly a potem rosly. Takie screeny bedziesz wrzucal czasami?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 29-08-2014 00:00

Jakieś prognozy co do wydarzeń z jenem czy są one za mało ważne, żeby jakiś większy wpływ miały Big Grin?


Odp: Od "zera" do miliardera? - Xkr - 29-08-2014 00:58

Napisze to co w temacie opcji ze cena zawiera juz dane ekonomiczne, moze nie zawsze ale jest to jedna z teorii pewnej szkoly inwestowania

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 29-08-2014 12:51

Jen zazwyczaj rośnie kiedy sytuacja jest napięta, to taka bezpieczna waluta w razie wojny - tak jak dolar. Moje założenia nadal bez zmian edek 1.3150 uj 104.30 złoto 1270


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 29-08-2014 13:00

Miałem złoto na stracie 40zł, zaraz byłoby na plusie, ale jakoś kliknąłem w mt4 na pozycję bo chciałem coś sprawdzić i się zamknęła stratna... Nie idzie mi jak narazie najlepiej Xpokerface


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 29-08-2014 13:46

(29-08-2014 13:00)krzysiektbg napisał(a):  Miałem złoto na stracie 40zł, zaraz byłoby na plusie, ale jakoś kliknąłem w mt4 na pozycję bo chciałem coś sprawdzić i się zamknęła stratna... Nie idzie mi jak narazie najlepiej Xpokerface

Nie martw się Smile Ja jak na razie - 5% do tyłu Big Grin

Trzeba czekać na jakiś sensowny i zdecydowany ruch. Czy to w dół. Czy w górę a potem w dół Smile Bo w tym tygodniu, kable i edek w konsolidacji :/ a miało być wybicie.
Kabel u mnie już na skraju kanału spadkowego i trzy razy dotykał oporu.

Jak na razie 3 tygodniowy staż i straty u mnie niezbyt dużo Smile Mam nadzieje ze to chwilowe a potem wejdę w odpowiednie trendy.

@Edit - 10% kapitału juz poszło. Z spokojem od przyszłego tygodnia odrabiam straty...


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 29-08-2014 16:52

[Obrazek: 7L38OWn.png]nie patrzec na to zloto, chcialem zamknac w nocy euro a mi sortowanie sie przestawilo :|


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 29-08-2014 17:04

Powoli do celu Smile
[Obrazek: 2yvncco.jpg]
+ kilka innych pozycji dzisiaj, ale reszta były na plusie albo kilka zł albo na minusie Sad Ogólnie 486zł na plus.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 29-08-2014 17:32

Nie grasz trochę zbyt dużymi lotami? nie schodzisz poniżej 300% margin lvl?