Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 28-08-2014 12:54

98 to rocznik w Twoim nicku? Możesz w każdej chwili wejść na sirix na IronFX znaleźć profil Kiljana i zobaczyć jak mu idzie i jaki ma z tego zysk Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 28-08-2014 13:03

Potencjalnymi dawcami kapitału dla brokera jest każdy ponieważ broker zarabia tylko i wyłącznie wtedy kiedy inwestor traci. Jeśli jeszcze wierzysz w coś innego to cóż...
Ależ oczywiście, że nie zarabiam, przecież to było jasne od samego początku. Co to nie można sobie już robić manipulacji?
A poza tym, dlaczego miałbym się bawić w myfxbook? Ja nie prowadze nauk w sprawie giełdy ani nie chcę aby ktoś się mną sugerował. Jest garstka osób, które mnie kopiują, garstka które ze mną współpracują i to jest mój cel, rozumiem, że przepierdzielileś na giełdzie całe depo ale ja ci nic na to nie poradze, sugeruj sie dalej analizami Wink


RE: Od "zera" do miliardera? - magot98 - 28-08-2014 13:13

Niestety muszę Cie zmartwić u brokerów ECN, większe zlecenia trafiają na realny rynek a więc jesteś dawcą dla rynku a nie dla brokera, broker bierze tylko prowizje Wink Ahh ta Twoja wiedza Wink
Już napisałem że nie pokażesz statementu / myfxbook'a ani obszerniejszego screeena z platformy ponieważ grasz na demo ;P i nie masz wyników. Po Twoich wypowiedziach widzę że nie dawno zacząłeś zabawę z rynkiem a nie wierze ze w tak krótkim czasie wychodzisz długoterminowo w zyski.
Na to potrzeba lat, napisałem tylko po to żeby przestrzec ludzi, chcesz to odpalmy dwa konta np po 20tyś podpięte na myfxbooka wtedy pokażemy swojego skilla a tak to możesz pitolić kocopoły Wink
Cytat:98 to rocznik w Twoim nicku? Możesz w każdej chwili wejść na sirix na IronFX znaleźć profil Kiljana i zobaczyć jak mu idzie i jaki ma z tego zysk
jeśli możesz to podeslij link.


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 28-08-2014 13:22

https://sirixweb.ironfx.com/ Nie wiem czy trzeba zakładać tutaj konto czy można sprawdzić jako gość. Nick Kiljana to Damian (chyba mogę podać, bo sam wstawiał screen jakiś czas temu).


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 28-08-2014 13:24

(28-08-2014 13:13)magot98 napisał(a):  Niestety muszę Cie zmartwić u brokerów ECN, większe zlecenia trafiają na realny rynek a więc jesteś dawcą dla rynku a nie dla brokera, broker bierze tylko prowizje Wink Ahh ta Twoje wiedza Wink
Już napisałem że nie pokażesz statementu / myfxbook'a ani obszerniejszego screeena z platformy ponieważ grasz na demo ;P i nie masz wyników. Po Twoich wypowiedziach widzę że nie dawno zacząłeś zabawę z rynkiem a nie wierze ze w tak krótkim czasie wychodzisz długoterminowo w zyski.
Na to potrzeba lat, napisałem tylko po to żeby przestrzec ludzi, chcesz to odpalmy dwa konta np po 20tyś podpięte na myfxbooka wtedy pokażemy swojego skilla a tak to możesz pitolić kocopoły Wink
Cytat:98 to rocznik w Twoim nicku? Możesz w każdej chwili wejść na sirix na IronFX znaleźć profil Kiljana i zobaczyć jak mu idzie i jaki ma z tego zysk
jeśli możesz to podeslij link.

Mojego wyciągu nie zobaczy nawet skarbówka a tym bardziej ty. Ale z chęcią się dowiem u jakiego brokera(działającego w polsce) masz zabezpieczanie pozycji na rynku.
Potrzeba lat zeby zarabiac na gieldzie? jak najbardziej jesli wrzucisz tam grosze i sugerujesz sie slepo analizami i matematycznymi wyliczeniami. Jak widać jeszcze nie jesteś na tym poziomie, żeby zauważyć, że wszelkie poziomy i wyliczenia są tylko wyliczeniami i nie mają przełożenia na realnym rynku bo tam nie matematyka wyznacza kierunek a kasa.

przekolorowane dane, powinny przynajmniej do 16 przycmic ukraine


RE: Od "zera" do miliardera? - magot98 - 28-08-2014 13:36

Cytat:https://sirixweb.ironfx.com/ Nie wiem czy trzeba zakładać tutaj konto czy można sprawdzić jako gość. Nick Kiljana to Damian (chyba mogę podać, bo sam wstawiał screen jakiś czas temu).
Nie wiem albo nie da się sprawdzić tutaj archiwalnych pozycji danego gracza.

Kiljan,
Bre Wink

Chodzi mi tylko o statement za ostatni miesiac/dwa, ale pewnie tez nie dostane co?

Cytat:Jak widać jeszcze nie jesteś na tym poziomie, żeby zauważyć, że wszelkie poziomy i wyliczenia są tylko wyliczeniami i nie mają przełożenia na realnym rynku bo tam nie matematyka wyznacza kierunek a kasa.

AT dzieli się na dwie szkoły Jedna to czytanie ceny a druga to odczytywanie wolumenów czyli kasy (profile,vsa,clastry i inne pierdoly).
Czytanie ceny + analiza wolumenu daje najlepsze rezultaty. Oprócz tego zostaje analiza fundamentalna. W takim razie na jakiej podstawie zawierasz transakcje? Czy nie jest tak że masz blisko kibel i masz dużą rodzine i czekasz aż ktoś wyjdzie z kibla, gdy deska klozetowa jest opuszczona to grasz shoty a long gdy jest podniesiona?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 28-08-2014 13:49

Bre przy swoich prowizjach i ogólnym koszcie grania to powinien do każdego zlecenia dodawać kawe.
Wolumeny to nie analiza sama w sobie danego instrumentu więc nie wiem dlaczego tutaj to porównujesz. Co do mojego klucza zawierania transakcji to chyba sam nie wierzysz w to, że ktoś powie ci w jaki sposób zarabia i w jaki sposób przewiduje rynek.
Ja swoje screeny tu wrzucam, ty póki co nie pokazałeś niczego poza słabą gadką o tym, że na giełdzie się nie da zarabiać szybko


RE: Od "zera" do miliardera? - magot98 - 28-08-2014 14:00

(28-08-2014 13:49)Kiljan napisał(a):  Bre przy swoich prowizjach i ogólnym koszcie grania to powinien do każdego zlecenia dodawać kawe.
Wolumeny to nie analiza sama w sobie danego instrumentu więc nie wiem dlaczego tutaj to porównujesz. Co do mojego klucza zawierania transakcji to chyba sam nie wierzysz w to, że ktoś powie ci w jaki sposób zarabia i w jaki sposób przewiduje rynek.
Ja swoje screeny tu wrzucam, ty póki co nie pokazałeś niczego poza słabą gadką o tym, że na giełdzie się nie da zarabiać szybko

Niestety tanio nie jest, jakieś 57zł za lota.
Nie masz pojęcia o wolumenach, tak samo ta Twoja gadka szmatka o jakimś kluczu zawierania transakcji, hahahah.
Co boli Cie to że się czepiam i zadaje trudne pytania? Po tych pożal się boże wypocinach upewniłem się że jesteś zwykłym leszczem który nie zarabia. Niestety wiele osób już podało zyskowne strategie lecz 99% ludzi nie umie ich wykorzystać Wink na forach w tej tematyce jest kilkadziesiąt tysięcy kont a osoby które udzielają się i zarabiają mogę zliczyć na palcach u jednej ręki.
a co z tym statementem za 2miesiace?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 28-08-2014 14:06

(28-08-2014 14:00)magot98 napisał(a):  
(28-08-2014 13:49)Kiljan napisał(a):  Bre przy swoich prowizjach i ogólnym koszcie grania to powinien do każdego zlecenia dodawać kawe.
Wolumeny to nie analiza sama w sobie danego instrumentu więc nie wiem dlaczego tutaj to porównujesz. Co do mojego klucza zawierania transakcji to chyba sam nie wierzysz w to, że ktoś powie ci w jaki sposób zarabia i w jaki sposób przewiduje rynek.
Ja swoje screeny tu wrzucam, ty póki co nie pokazałeś niczego poza słabą gadką o tym, że na giełdzie się nie da zarabiać szybko

Niestety tanio nie jest, jakieś 57zł za lota.
Nie masz pojęcia o wolumenach, tak samo ta Twoja gadka szmatka o jakimś kluczu zawierania transakcji, hahahah lepiej wracaj do tego szpitala z którego uciekłeś, paranoja Smile
Co boli Cie to że się czepiam i zadaje trudne pytania? Po tych pożal się boże wypocinach upewniłem się że jesteś zwykłym leszczem który nie zarabia. Niestety wiele osób już podało zyskowne strategie lecz 99% ludzi nie umie ich wykorzystać Wink na forach w tej tematyce jest kilkadziesiąt tysięcy kont a osoby które udzielają się i zarabiają mogę zliczyć na palcach u jednej ręki.

Ależ ja Ci nie zabraniam nie wierzyć w moje słowa, nie interesuje mnie opinia jakichś płotek twojego pokroju. Giełda to dla mnie hobby i dopóki będzie szło po kilkadziesiat tysięcy miesięcznie to nie zmienie swojego sposobu ani nastawienia do analiz. Ale życzę Ci jak największych profitów, lub też odrobienia strat, z resztą rób co chcesz Smile Jeśli jeszcze czegoś szukasz w moim dzienniku to pytaj jeśli nie masz pytań to zapraszam do wyjścia.

A co do twojego hmm profesjonalizmu - http://zarabiam.com/Temat-MMM-2011-40-miesiecznie-sergey-mavrodi-com-53296?pid=418163#pid418163 ktoś kto ma pojęcie o czymkolwiek interesowałby się hyipem? Chyba ze chcesz powiedziec ze 2 lata temu jeszcze byłeś łosiem?

Co do wyciągu to już się odnosiłem do twojej prośby, nie widzę powodu, abym miał przedstawiać swoj wyciag z rachunku jakiemuś randomowemu spamerowi


RE: Od "zera" do miliardera? - B_Y_K_U - 28-08-2014 17:28

Miałem się nie odzywać, ale nie mogę...
@magot98
O co Tobie człowieku chodzi?
Wchodzisz spamem w temat człowieka, którego kompletnie nie znasz.
Opowiadasz rzeczy na temat jego wiedzy w świetle komicznie wymyślonych teorii...
Chłopak gra, zarabia, pomaga ludziom bezinteresownie i jakoś nikt poza Tobą absolutnie nie narzeka, a to bardzo istotne...
Kiliana na forum zna wiele osób i jest człowiekiem delikatnie mówiąc zaufanym, więc nie musi się nie wiadomo jak uwiarygadniać aby mu wierzyć.
Po co to?
Taki jesteś gość na giełdzie? Brawo. Jesteś kimś.
Może jakieś dowody?
Też bym tak chciał zarabiać, ale póki co to jestem zwykłym leszczem w tej tematyce...
Życzę Ci powodzenia na giełdzie, bo to nie takie łatwe, ale proszę nie wyrażaj się w taki sposób o ludziach o których niczego nie wieszSmile

Przepraszam zaExclamation