Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - haggard - 17-08-2013 12:11

Na poprzednich stronach masz informacje. Jak nei wiesz o co chodzi, to możesz się skusić i najpierw o tym poczytać...


RE: Od "zera" do miliardera? - bart0sz - 17-08-2013 12:23

Plus500 jest nieuczciwą platformą. Nie polecam i zachęcam do przyjrzenia się opiniom w internecie. Kombinują jak mogą, ingerują w wykresy, robią problemy przy wypłacie bądź nie wypłacają wcale nie odpisując na tickety.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 17-08-2013 12:27

plus500 no akurat ma opinie takiego brokera, który nie utrzymuje kontaktu... markets to co innego od kontaktu z nimi wręcz chce się uciekać Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - rezydent - 17-08-2013 12:49

Witam,
dobry temat, będę odserwował
pzdr


RE: Od "zera" do miliardera? - skillz - 17-08-2013 13:27

w wykresy to nie wiem czy ingerują, śledze plus500 wraz z giełda.onet i waluty z interii i wszystko w 100% się zgadza, jeśli chodzi o kontakt to nie wiem, nie próbowałem się kontaktować. Jednak sprawdzę to żeby dowiedzieć się jak jest z tym bonusem, żeby móc wypłacić i przyłączyć tą kwote, do własnego(swojego) konta. Jednak jeśli nawet to taki 'pic na wode' to zabawa fajna i poczucie, że jednak obraca się 'własną' gotówką, polecam.


RE: Od "zera" do miliardera? - newcom - 17-08-2013 14:02

Witam, z góry przepraszam, że tak wtrącam się w wątek, ale chciałbym zapytać czy ogarnialiście to wszystko (uczenie się) z kursów bo ja jakoś tego nie mogę ogarnąć, a bardzo bym chciał Wink szukajki chyba nie umiem obsługiwać bo nie mogę znaleźć jakiś kursów dla siebie. Z góry dzięki za jakiekolwiek podpowiedzi.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 17-08-2013 14:47

newcom, ale czego dokładniej chciałbyś się nauczyć? Poza tym ten wątek jest także do zadawania pytań, dlatego nie robiłem go w dziennikach, żebyście mogli swobodnie się wypowiadać, pytać, jeśli będę mógł pomóc to odpowiem Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - pr3tor - 17-08-2013 15:49

zarejestruje się z reffa ! Smile Czekam;p


RE: Od "zera" do miliardera? - scibi - 17-08-2013 18:50

na giedzie trzeba sie znac, a plus500 obsluguje gielde, lepsze i pewniejsza ze pasywne sposoby zarabiania na gieldzie, jak vladimir z mojej stopki.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 17-08-2013 20:20

Na giełdzie nie trzeba się znać, tak mówią tylko Ci, którzy chcą pokazać, że oni się znają, lub Ci, którzy o giełdzie nie mają kompletnie pojęcia. Aby "znać się" na giełdzie trzeba poznać podstawy i umieć logicznie myśleć oraz korzystać z analiz. Co do pasywnego zarabiania na giełdzie to powiem tak, jedyny pasywny zarobek, który zarobi to lokaty i konta oszczędnościowe Smile Nikt nigdy za Ciebie kasy nie zarobi, a jeśli zarobi to na pewno nie odda Ci części zysku, piramidy finansowe dobre są tylko na początku, potem się zwijają bo tak to ma wyglądać.
Ponadto chciałbym Ci przypomnieć, że to co masz w stopce to zwykłe HYIP Smile