Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Nico Korsak - 15-08-2014 16:43

Jestem pod wrażeniem ! Życzę dalszych sukcesów


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 15-08-2014 16:57

No to Panowie... ukraina walczy z rosją, szykujcie się na wojne i prawdziwy rollercoaster na giełdzie..


RE: Od "zera" do miliardera? - flown - 15-08-2014 19:33

(15-08-2014 16:57)Kiljan napisał(a):  No to Panowie... ukraina walczy z rosją, szykujcie się na wojne i prawdziwy rollercoaster na giełdzie..

W takiej sytuacji umacnia się dolara czy należy się spodziewać niespodziewanego?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 15-08-2014 19:44

Jesli sie rozkreci to dolar bedzie szedl w gore, złoty, euro i inne w dół, złoto wtedy też w góre mimo ze dolar w góre


RE: Od "zera" do miliardera? - suchy0001 - 15-08-2014 20:28

Kiljan ile razy pomnożyłeś początkowy kapitał?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 15-08-2014 21:09

Niestety ale nie dam rady Ci odpowiedzieć ponieważ w całym swoim tradingu grałem zupełnie różnymi kapitałami, najpierw bylo kilka k, potem kolo 90k, potem juz bylo kolo 300k wiec po prostu nie da sie odpowiedziec na pytanie jaki jest profit w procentach, ba nawet sie na tym nie skupiam bo takie liczenie i dążenie do przebicia jakichś poziomów może się skończyć katastrofalnie, trzeba sobie narzucic cel na miesiąc (u mnie jest to tak ok 30k czyli tysiac na dzien). Grunt to miesiac zakonczyc na plusie, ale nie można za wszelka cene do tego dążyć.


RE: Od "zera" do miliardera? - suchy0001 - 15-08-2014 21:42

Czyli jesteś na dobrym plusie,gratulacje Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - B_Y_K_U - 16-08-2014 14:46

Kilian poszło pwSmile


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 16-08-2014 15:11

Odpisane Smile
Kilka osób pyta mnie, czy jest opcja działania z dzieleniem się zyskiem za "pewniaki". Proszę nie owijać w bawełnę tylko prosto z mostu pisać, po co tracić czas na takie ogólniki, wszystko to kwestia dogadania.
Co do zwykłego kopiowania ruchów to najbardziej to ciągle działa, ale wtedy człowiek nic sie nie uczy, a jednak warto Tongue
A co do pewniaków to nie zapominajcie ze nie moze zbyt wiele osob wiedziec o takich pewniakach, tak jak byl pewniak ze złotem...


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 18-08-2014 13:16

[Obrazek: RXfpGN4.png] czekamy na zmiane! Smile