Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyświetlenia YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Wyświetlenia YT (/Temat-Wyswietlenia-YT-74169)



Wyświetlenia YT - boob92 - 08-08-2013 11:50

Wie ktoś może, co jaki czas yt aktualizuje ilość wyświetleń (lajków etc)? Bo filmiki, które kilka dni temu wrzuciłem mające po ok. 1,2k wyświetleń, teraz mają po 3k a w wyszukiwarce yt cały czas widnieje liczba 1,2.

Dzięki z góry za odpowiedź


RE: Wyświetlenia YT - TastemanPL - 08-08-2013 12:26

Nie ma terminu. Youtube sprawdza wyświetlenia dla każdego filmu inaczej.


RE: Wyświetlenia YT - MixKosa - 08-08-2013 13:21

Z tego co obserwuję to po 24h lub mogę ci powiedzieć tak że jak dziś nabijesz kilka wyświetleń to jutro powinno zwiększyć się na liczniku ale pamiętaj że musisz trochę przebić to co już nabiłeś aby się odmroziło. A jeśli jednego dnia nabiłeś dużo like i jeszcze dowaliłeś wyświetlenia to się zamroził licznik i film jest obserwowany.


RE: Wyświetlenia YT - comanche - 08-08-2013 13:34

Przy wiekszych ilosciach dane sa zazwyczaj aktulizowane co 24 godziny, przynajmniej w moim przypadku jak do tej pory


RE: Wyświetlenia YT - boob92 - 08-08-2013 15:53

(08-08-2013 13:21)MixKosa napisał(a):  Z tego co obserwuję to po 24h lub mogę ci powiedzieć tak że jak dziś nabijesz kilka wyświetleń to jutro powinno zwiększyć się na liczniku ale pamiętaj że musisz trochę przebić to co już nabiłeś aby się odmroziło. A jeśli jednego dnia nabiłeś dużo like i jeszcze dowaliłeś wyświetlenia to się zamroził licznik i film jest obserwowany.

Tylko wiesz, to nie jest zamrożenie, wchodząc w filmik mam normalnie zwiększajacą się liczbę wyświetleń, tylko w wyszukiwarce przy miniaturce mam starą i się nie aktualizuje od kilku dni.


RE: Wyświetlenia YT - MixKosa - 08-08-2013 18:59

Aaa tam to co kilka dni się aktualizuje może to trwać od 2-3 dni jeśli nie ma manipulacji masowych.


RE: Wyświetlenia YT - boob92 - 08-08-2013 19:21

ok, dzięki wszystkim za odpowiedzi. Mysłalem, że to u mnie się tylko coś zje***o


+1