Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Płaci] PTCLeader - miniumum wypłaty 0.01$ PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Płaci] PTCLeader - miniumum wypłaty 0.01$ PayPal (/Temat-Placi-PTCLeader-miniumum-wyplaty-0-01-PayPal-74156)

Strony: 1 2 3


[Płaci] PTCLeader - miniumum wypłaty 0.01$ PayPal - AnnaKa - 08-08-2013 03:34

Cześć Wszystkim , znaleźliśmy bardzo ciekawą stronę dzięki której możemy zarobić parę centów Smile

Dokładnie PTCLeader
Mój Ref: http://www.PTCLeader.com/index.php?ref=biggysee
Czysty : http://www.PTCLeader.com/

Sposoby zarabiania :
Klikanie like na facebooku - 0.001$ (Najlepsze do zarabiania) 10 like i wypłata Smile
Reklama PTP sposób wygląda jak płynąca krew z nosa bo 1000 wyświetleń da nam 0.01$
Oraz wiele innych sposobów jak klikanie reklam, rejestracje, zadania.

Wypłaty są co 24h a czasem nawet kilka godzin po prośbie wypłacenia pieniędzy , osobiście od wczoraj zarobiliśmy 0.05$ ale zawsze coś Smile

Zwracam się z prośbą o rejestracje z poleconego a z czasem założymy piramidkę Smile Ilość Poleconych Ograniczona !!


RE: [Płaci] PTCLeader - miniumum wypłaty 0.01$ PayPal - lons - 08-08-2013 09:44

Zleciłem wypłatę 0.06$ , które zarobiłem w 20 minut. Zobaczymy czy dojdzie Smile


RE: [Płaci] PTCLeader - miniumum wypłaty 0.01$ PayPal - AnnaKa - 08-08-2013 09:56

Spokojnie w godzinach nocnych zlecają wypłaty , powinno do Pana dojść Smile
Może niedługo znajdzie Ktoś jakiś sposób jak tam szybko zarobić Smile


RE: [Płaci] PTCLeader - miniumum wypłaty 0.01$ PayPal - nakyplaygames - 08-08-2013 15:08

Dzięki, zleciłem wypłatę 1centa.
Wiem że to mało , lecz chce się upewnić czy to mi przyjdzie.
Jeśli tak to dzięki Jerk


RE: [Płaci] PTCLeader - miniumum wypłaty 0.01$ PayPal - AnnaKa - 08-08-2013 16:48

Spokojnie przyjdzie pewnie około 2-3 w nocy naszego czasu , jeśli nie jesteście pewni proszę powiedzieć udostępnię dowód na 0.02$ heh Smile Mam nadzieję że jesteście zadowoleni ze strony na której można bardzo szybko zarobić parę groszaków .

Ps. Znacie może jakieś podobne serwisy z tak niskim minimum ? Smile
I proszę o rejestracje z REF, w razie pytań proszę pisać Smile


RE: [Płaci] PTCLeader - miniumum wypłaty 0.01$ PayPal - nakyplaygames - 08-08-2013 17:42

(08-08-2013 16:48)AnnaKa napisał(a):  Spokojnie przyjdzie pewnie około 2-3 w nocy naszego czasu , jeśli nie jesteście pewni proszę powiedzieć udostępnię dowód na 0.02$ heh Smile Mam nadzieję że jesteście zadowoleni ze strony na której można bardzo szybko zarobić parę groszaków .

Ps. Znacie może jakieś podobne serwisy z tak niskim minimum ? Smile
I proszę o rejestracje z REF, w razie pytań proszę pisać Smile
Oczywiście zarejestrowałem się z reflinku Smile
Niestety nie znam innych serwisów tego typu. Dlatego właśnie szukałem tego Big Grin


RE: [Płaci] PTCLeader - miniumum wypłaty 0.01$ PayPal - AnnaKa - 08-08-2013 18:10

Najgorsze jest to że wy klikałem wszystkie strony i zarobiłem dzięki temu 0.10$ może dojdą niedługo nowe strony Smile
Dziękuję za wszystkie reflinki Smile


RE: [Płaci] PTCLeader - miniumum wypłaty 0.01$ PayPal - nakyplaygames - 08-08-2013 18:14

Czyli trzeba czekać aż oni dodadzą czy to jakoś się generuje pare na dzień?
Bo ja myślałem coś w tym stylu że np. na dzień jest z pare stron. np. 100-200


RE: [Płaci] PTCLeader - miniumum wypłaty 0.01$ PayPal - AnnaKa - 08-08-2013 18:23

Po prostu się skończyły fundusze tych którzy przeznaczyli strony do promocji Smile Jak znów zainwestują to my będziemy mogli zarabiać Smile Więc spokojnie


RE: [Płaci] PTCLeader - miniumum wypłaty 0.01$ PayPal - nakyplaygames - 08-08-2013 18:29

No nic , tylko czekać impreza
Żeby nie było jutro rano zamieszczę ss z wpłaty na PayPal Smile