Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z psem - Pomocy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Problem z psem - Pomocy! (/Temat-Problem-z-psem-Pomocy-74148)

Strony: 1 2 3


RE: Problem z psem - Pomocy! - Boguśś - 07-08-2013 22:54

Jak mi ktorys pomoze, aby bylo ok stawiam mu flache! Nawet i 2 ale niech pomoze. Bossman bd bardzo wdzieczny, + jak chcesz moge zrobic zdj tego jego grzbietu ale jutro, bo teraz spi..

Psa szkoda a sluchany jak zaden inny..

Ps - Nie ma ktos moze jeszcze jakiegos szczeniaka do oddania ? Bo chcialbym jeszcze jednego psa

Stalmer - zapytaj kumpla jak mozesz, odwdziecze sie jak bd mogl.

Wyslane z tela


RE: Problem z psem - Pomocy! - GoodLecki - 08-08-2013 00:08

Przestań go mięsem wieprzowym karmić. Ewentualnie jakies inne mieso może tak działać, ale obstawiam wieprzowinę , czegoś mu za dużo dajesz. a ten weterynarz to jakis dobry nie ogar.


RE: Problem z psem - Pomocy! - Boguśś - 08-08-2013 06:38

Nie no on jest dobry. Chodze do niego z psem od malego wiec zawsze mial racje jak cos bylo psu


RE: Problem z psem - Pomocy! - ThePro - 08-08-2013 07:04

Idź do innego weterynarza, mój pies miał białaczke i stwierdził to drugi weterynarz, pierwszy przytulił jakieś 800zł za zastrzyki i nic mu nie pomagały.


RE: Problem z psem - Pomocy! - Boguśś - 08-08-2013 08:45

Dzis sam sie przejde bez psa bo za goraco dla niego..

Pojde do dwoch i sie popytam


RE: Problem z psem - Pomocy! - rozekrr - 08-08-2013 08:51

Dokładnie, przyczyn może być wiele, grzyb, alergia, pasożyty, udaj się do konkretnego lekarza a nie pseudo... Smile


RE: Problem z psem - Pomocy! - Boguśś - 08-08-2013 08:59

Kolejny... To nie pseudo weteryniarz, on jest ponad kilkanascie lat jak sie nie myle. Jest dobrym wetem, nawet sasiadka tam chodzila ze swoimi owczarkami i zawsze mial racje


RE: Problem z psem - Pomocy! - rozekrr - 08-08-2013 09:00

Nick mam rozekrr a nie kolejny, także sobie daruj. Nie każdy weterynarz który ma staż odróżni wszystkie choroby u zwierząt. Skoro pies dalej ma to coś, to dalej myśl że jest dobrze i nie pisz najlepiej tu na forum bo sam z siebie robisz "kolejnego" naiwniaka. Bez odbioru.


RE: Problem z psem - Pomocy! - Boguśś - 08-08-2013 09:05

Nie chodzilo o twoj nick to po 1sze.
Po 2-gie primo spojrz co pisalem wyzej i zobacz ze dzis ide do kolejnych i sie spytam. Ale z tego co mowil wet to moj pies jest alergkiem na roztocza, karme i pylki prawie wszystko.
A wszystko przez karme z m1 kuzwa.. Od wtedy to wszystko sie zaczelo


RE: Problem z psem - Pomocy! - mikolaj90 - 08-08-2013 20:51

Szacunek za to, że tak troszczysz się o swojego zwierzaka Smile Co ja mogę Ci powiedzieć ? Zrób zdjęcie i daj je na forum o zwierzętach czy coś takiego, tam uzyskasz lepszą pomoc. Po drugie jedź jak najszybciej do innego weterynarza. Poszukaj w google info co to może być. Pozdrawiam.