Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z psem - Pomocy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Problem z psem - Pomocy! (/Temat-Problem-z-psem-Pomocy-74148)

Strony: 1 2 3


Problem z psem - Pomocy! - Boguśś - 07-08-2013 21:38

Hej, powiem krotko i na temat jaki mam problem z psem.

Mam labradora ma 5lat i 2/3 miesiace jakos tak i od kwietnia tego roku moze maja zaczal sobie wygryzac siersc na grzbiecie. Bylem z nin u weta, powiedzial ze to alergia, dal zastrzyk i mialem isc na kolejne. 1 zastrzyk zadzialal przestal sie gryzc, po kolejnych zaczela odrastac siersc. PO zastrzykach ktore sie skonczyly znowu zaczal sie gryzc i ta siersc ktora odrastala znowu wygryzl. Poszedlem znowu w wczerwcu/lipcu zbad probki i nic tam nie wykryl z probek ktore pobral, i mowi ze to allergia. Dostal zastrzyk znowu i jakies tabletki przepisal, podzialalo a potem znowu zaczal wygryzac. Rodzice chcs go uspic ale ja sie nie.zgadzam bo sie przywiazalem do niego i to bardzo! Poradzcie jak mu pomoc aby go nie uspic..


RE: Problem z psem - Pomocy! - zabajka - 07-08-2013 21:43

to nie allergia
to klasyczny objaw raka skóry u zwierząt, uśpienie to złagodzenie jego męczarni które czekają zwierzę jak zaczną się przeżuty


RE: Problem z psem - Pomocy! - Boguśś - 07-08-2013 21:48

Taa raka. badania nie wykazaly tego..

Wiec nie pieprzyc glupot!!

uspic go nie uspie zabardzo go kocham !


RE: Problem z psem - Pomocy! - zabajka - 07-08-2013 21:52

no to wierz dalej badaniom
a skoro jesteś mądrzejszy to nie płacz tutaj skomląc o pomoc skoro otrzymujesz odpowiedź a i tak wiesz lepiej


RE: Problem z psem - Pomocy! - Boguśś - 07-08-2013 22:03

Przyszedl ten co posty nabija.. Badania przeprowadzal u sb i w laboratorium bo wyslal i czekm na wyniki. Wyczytalem ze to moze byc allergia na karme itd.

niech sie najlepiej wypowie ktos to sie zna lub mial doczynienia z czyms podobnym

Niech swiaak tu postow nie nabija jak sie nie zna


RE: Problem z psem - Pomocy! - bosman - 07-08-2013 22:05

NA PEWNO GO NIE USYPIAJCIE. Pewnie ktoś może go przyjąć i zająć (wiele dziadków, babek ma za dużo czasuTongue). Idź do bardziej ogarniętego weterynarza, czytaj, podpytuj gdzie sie da. Od siebie moge tyle powiedzieć, bo weterynarzem nie jestem.


RE: Problem z psem - Pomocy! - Boguśś - 07-08-2013 22:09

Bosman - ja go nie uspie bo zabardzo go kocham. Jest z nami ponad 5 lat wiec nie ma mowy. Jutro pojde bez niego do wetryniarza i to 2 i popytam i zobacze co powiedza. on ma tylko grzbiet troche wygryziony..


RE: Problem z psem - Pomocy! - Kaiteu - 07-08-2013 22:13

Uśpienie to ostateczność. Może faktycznie ma na jakiś składnik uczulenie.
Idź raz jeszcze do innych , weź psa niech zobaczą.
Wierzę że bd ok. Sam bym nie uśpił psa .


RE: Problem z psem - Pomocy! - bosman - 07-08-2013 22:15

Boguśśś, sam mam psa więc wiem jak to jest Tongue Przyzwyczajasz się jak do człowieka.

Spróbuje poszukać na ten temat jak najwięcej informacji, jak coś sie uda znaleźć dam znać na PW, albo tutaj (sporóbuje). Od jutra zaczne + wypytam u siebie weterynarza (ogarnięty gościu). Pozdro!


RE: Problem z psem - Pomocy! - Stalmer - 07-08-2013 22:23

Mój kolega też miał psa który wygryzał sobie sierść. Z tego co pamiętam dostał jakąś maść, którą się smrowało te miejsca i po jakimś czasie było ok.