Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Działające oferty na Misegagnante !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Działające oferty na Misegagnante !!! (/Temat-Dzialajace-oferty-na-Misegagnante-74141)

Strony: 1 2


Działające oferty na Misegagnante !!! - Golona - 07-08-2013 19:18

Wpadłem na pomysł, żeby podawać działające oferty na misegagnante, w taki sposób, że osoba która podaje ofertę wpisuje, nazwę oferty, ip z jakiego robiła (np. polskie czy USA ), z jakiej zakładki pochodzi oferta (np.Matomy czy SuperSonicAds) krótki opis jak ową ofertę wykonała.
Oferty podawać rożne i różniaste byle by dodawały upragnione MGs Smile
Na początek kilka z mojej strony

IP Polskie ( zakładka SuperSonicAds )
1. Wpisz swoje dane i zdobądź MGs oraz szansę na wygraną! 55Mgs
(najzwyklejsza rejestracja i potwierdzenia maila e-korzysci ) Akcja odnawia sie co jakis czas na tym samym IP !

2. Wygraj 1000zł na zakupy spożywcze i zgarnij MGs! 51MGs ( dokładnie tak samo jak powyżej )

3. Zarejestruj się bezpłatnie aby móc wygrać sprzęt Apple i otrzymać MGs! 51Mgs ( up! )

4. Wyrazto.pl Wyraź swoje zdanie i miej szanse wygrać wspaniałe nagrody! 52 MGs (wpisujemy odpowiedź na pytanie i potwierdzamy maila )

IP USA ( SuperSonicAds )
1. Sign up to win an iPad and earn MGs! 158 Mgs ( wpisujemy dane, klikamy sumbit, i dalej nam przeskakuje to 3 etapowego okienka, gdzie najpier potwierdzamy, imie itp, pozniej mail i kod pocztowy, na 3 stronie można wyłączyć )


Mam nadzieje, że temat się rozwinie i ludzie będą dodawali oferty Smile
Miło by było gdyby ktoś kto skorzystał z kilku działających ofert to np. przesłał kilka MGs do osoby która te oferty dodała w podziękowaniu, lub chociażby dał reputa Wink


RE: Działające oferty na - Golona - 07-08-2013 19:20

Nie ma to jaki napisać temat bez nazwy strony.... chodziło o " Działające oferty na misegagnante " ... Moje niedopatrzenie przepraszam...


RE: Działające oferty na - surfer0700 - 07-08-2013 19:26

(07-08-2013 19:20)Golona napisał(a):  Nie ma to jaki napisać temat bez nazwy strony.... chodziło o " Działające oferty na misegagnante " ... Moje niedopatrzenie przepraszam...

Możesz edytować temat Smile


RE: Działające oferty na Misegagnante !!! - Golona - 07-08-2013 19:27

Rzeczywiście, dziękuje Smile


RE: Działające oferty na Misegagnante !!! - Majka - 08-08-2013 16:10

IP USA - paymentwall
1.Earn by playing trivia games at RewardTV. 98 pkt
- wybieramy język - klikamy next
- wypełniamy krótki formularz ( nie musimy potwierdzać meila)
Akcja dostępna powinna być u Wszystkich.

IP WŁOCHY - paymentwall
2. Crea sito web scopri come creare un sito con Sitonline. 48 pkt
- Po prawej stronie wpisujemy: nick, meila, hasło (nie musimy potwierdzać meila)

Tak na dobry początek 2 podstawowe akcje, które każdy powinien łatwo znaleźć i bez problemu wykonać.
Jeżeli nie wiesz jakie wpisać dane: http://pl.fakenamegenerator.com


RE: Działające oferty na Misegagnante !!! - Gorsan - 08-08-2013 18:01

A czy działają jeszcze jakiekolwiek oferty z SuperRewards? Niestety tylko stamtąd znam oferty, a ostatnimi czasy już ich nie zalicza: (


RE: Działające oferty na Misegagnante !!! - rasiak221 - 08-08-2013 20:42

IP USA - SuperSonicAds
Jewel Quest (226 MGs)
Pobieramy, robimy screena ze stroną thanks you for download i wysyłamy go im. przy instalowaniu klikamy cały czas nie, strona i tak się pokaże. niestety, jest to jedyna działająca oferta downloadWink


RE: Działające oferty na Misegagnante !!! - Golona - 09-08-2013 08:53

(08-08-2013 18:01)Gorsan napisał(a):  A czy działają jeszcze jakiekolwiek oferty z SuperRewards? Niestety tylko stamtąd znam oferty, a ostatnimi czasy już ich nie zalicza: (

Nie wiem jak na innych IP ale na polskim zaliczyło mi ostatnio jedną ofertę Smile


RE: Działające oferty na Misegagnante !!! - Golona - 09-08-2013 09:32

IP PL
1.WYBIERZ TWOJ PREZENT: IMAC'A IPADA 2 LUB IPHONE'A 4 49Mgs ( jak każda akcję "jabłuszka" Wink

Ps. Zauważyłem, że dość sporo jest działających ofert z apple tych z Iphonami, tablemtami itp. Po weekendzie będę sprawdzał czy działają również na IP Belgi, Holandii i Francji.

Ps2. W tym pliku od rasiaka wykrywa mi wirusa, będzie problem jak zainstaluje go w sandboxie?


RE: Działające oferty na Misegagnante !!! - Gorsan - 09-08-2013 10:16

U mnie niestety nie wyświetla już tej oferty: ( Bardzo dużo usunęli w ostatnich dniach, więc jestem dobrej myśli, że robią miejsce na nowe, działające Wink

Jeśli chodzi o niedawno działającą ofertę, która jeszcze czasem się pokazuje to:
IP USA
Call of Roma (SuperRewards) 30MGs Smile