Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
plus doladowania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: plus doladowania (/Temat-plus-doladowania-74139)

Strony: 1 2


plus doladowania - kasass - 07-08-2013 18:53

1.Nazwa przedmiotu :doladowania do plusa
2.Opis przedmiotu :doladowania do plus'a za 80 i 2x 10
3.Zdjęcia :
4.Kontakt :pw najlepiej
5.Cena :w zaleznosci ktoredoladowanie na pw sie dogadamy
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal,stp,pm


RE: plus doladowania - Kaiteu - 07-08-2013 21:23

Nie polecam , miałem wziąć doładowanie.
Wysłał mi kod który nie działa. Potem kolejny i też nie działa.

Także uwaga.


RE: plus doladowania - Sonrax - 07-08-2013 21:35

Również wysłał mi nie działający kod , jeszcze nie odpisał na moje pw .


RE: plus doladowania - kasass - 08-08-2013 09:00

ta owszem wyslale kaiteu pierwszy niedzialajacy kod ale za 2 razem poprawilem literke z 5 na 3 bo zle wpisalem i kod dzialal a tobie sonrax wyslalem tylko dlatego zeby sprawdzic czy tamten nie wykorzystal kodu jak chcesz moge tobie wyslac 2x 10zl i mroczny potwierdzi ze jestem uczciwym czlowiekiem


RE: plus doladowania - kasass - 08-08-2013 09:02

kaiteu wiem ze go wykorzystales bo sonrax go wpisal wiec jestes juz zgloszony za oszustwo na 80zl


RE: plus doladowania - Boguśś - 08-08-2013 09:26

No no xd Ciekawy temat sie robi. Zglaszajcie do admina to odrazu albo innego moda albo dzial oceny handlarzy i tam daj temat + ss


RE: plus doladowania - kasass - 08-08-2013 10:30

jest kod wykorzystany wiec musial go wpisac i od wczoraj go niema jeszcze specjalnie zapemnil sobie skrzynke ze nie mozna do niego wysylac moze ma jakies multi konta


RE: plus doladowania - Boguśś - 08-08-2013 11:38

A mozliwe. Pisz do Admina, moderator lub tutor i dawaj temat w dzial oceny handlarzy i ss i go zalatwimy.

Nigdy nie wysylaj 1szy kodow ! Chyba ze komus zaufanemu!, lub przez allegro zalatwiaj. Teraz idz na policje zglos sprawe.


RE: plus doladowania - kasass - 08-08-2013 12:23

czekam na kabelek zebym mogl podeslac dowod z komorki tego swistka bo kabelka niemam bo siostra zabrala i dopiero jutro bedzie


RE: plus doladowania - Kaiteu - 08-08-2013 14:02

Wyjaśnijmy sobie coś.
Wysłałeś mi kod, nie działał.
Napisałem PW.
Dostałem drugi. Nie działał. Wysłałem Ci PW.
Potem zero odpowiedzi. Skrzynka była wyczyszczona bo inni pisali do mnie.
I nie rozumiem jednego. Wiedziałeś, że kod nie działa bo Ci napisałem a mimo to wysłałeś go do Sonraxa ?
Myślałeś, że go przekręcisz na kasę czy jak ?

Więc przestań piertolić mi tu że to ja oszukałem.
Zgłaszaj sprawę nawet na policję i niech sprawdzą o której godzinie kod był wykorzystany.
Ja nie widzę żadnego problemu. Bo nie mam nic do ukrycia.