Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam rejestracje za drobną opłatą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wykonam rejestracje za drobną opłatą (/Temat-Wykonam-rejestracje-za-drobna-oplata-74129)



Wykonam rejestracje za drobną opłatą - Radek4921 - 07-08-2013 16:47

Wykonam rejestracje za drobną opłatą najlepiej żeby wynosiła 50 groszy wzwyż. Płatność: PayPal
Mogę wykonać również inne zlecenia, proszę tylko napisać i zobaczę, czy chcę je wykonać Smile
Proszę pisać propozycje na PW albo gg 42080553.


RE: Wykonam rejestracje za drobną opłatą - shaq21 - 09-10-2013 18:50

Hej, miałbym dla ciebie zadania-kliki, rejestracje i inne, a masz zmienne ip? I jeszcze miałbym coś specjalnego-jak masz konto w jakimś banku to zapłacę ci 60zł za rejestrację, odezwij się na pw to się dogadamy, na kliki i rejestracje będę cały czas potrzebował ludzi, pozdro


RE: Wykonam rejestracje za drobną opłatą - plem - 09-10-2013 23:39

@Radek4921 też mam sporo małych zadanek do wykonania, płace od ręki.

odezwij się na PW


Wykonam rejestracje za drobną opłatą - yazir - 29-03-2014 02:41

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.