Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mail z kwietniowego restoku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Mail z kwietniowego restoku (/Temat-Mail-z-kwietniowego-restoku-7410)



Mail z kwietniowego restoku - mkanapka - 21-05-2010 08:12

Cytat:Dear Lockerz Member:

We're writing about your recent redemption request. We've reviewed your order and are unable to fulfill your redemption request. We've found some issues with your account, which may include a lack of legitimate PTZ or a violation of our Terms. We are deducting points from your account as a penalty. If you feel this decision was in error, please contact [email protected].

Thank you!

The Lockerz Crew

Co mam z tym zrobić?? Coś piszą o źle zarobionych ptk. No tak można powiedzieć, że źle zarobiłem ptk bo pewnego czasu wystąpił pewien bugg na lockerz i można było zarobić sobie na tych filmach co były tylko dla ameryki ale to ewidentnie była wina lockerz, że niedopilnowali tego i pewnie dużo ludzi z niego skorzystało, więc co teraz mam począć?? Dziekuje za przetłumaczenie i odp.


RE: Mail z kwietniowego restoku - ZimnyFCB - 21-05-2010 12:18

Nie przetłumaczę Ci tego gramatycznie, ale z tego textu wywnioskowałem,
że chcą [Lockerz] Ci odjąć PTZy za karę - najprawdopodobniej jak mówiłeś z powodu tych filmików
Aha no i to, że nie są w stanie "spełnić żądania wykupu" - czyli coś pewnie zamówiłeś na restocku,
a oni [Lockerz] "przefiltrowali" twoje konto i znaleźli pewne niedogodności i nie chcą Ci wysłać nagrody
I jeszcze to, że jeżeli uważasz, że ta decyzja jest z kosmosu, to proszą o kontakt - [email protected]

Elo...


RE: Mail z kwietniowego restoku - mkanapka - 21-05-2010 12:44

Najśmiesznijsze jest teraz to że mój kumpel też zarobił sobie ptk na wszystkich filmach udostepnionych dla ameryki i jemu wysłali potwierdzenie wygrania nagrody na restoku, naszczęsnie zamówiłem tylko tapete aby mi ptk nie przepadły.
Dzieki ZimnyFCB, idzie plus


RE: Mail z kwietniowego restoku - turek092 - 21-05-2010 13:52

Siema może trochę nie w temacie ale chciałem zadać 1 pytanie
o ile pamiętam to 31 marca LOCKERZ miał wysyłać koszulki dla Z-LIST tzn dla tych którzy go otrzymali przed 31 ja zdobyłem z-list 19 lutego a po koszulce ani śladu


RE: Mail z kwietniowego restoku - ZimnyFCB - 21-05-2010 20:34

@turek092
Ja na Lockerz jestem od 13 marca, 20 marca wbiłem Z-lista, więc niby też się zaliczam do "koszulkowców"
Niestety jeszcze nie dostałem żadnej wiadomości od Lockerz dotyczącej Z-list T-sherta
więc nie bój się nie jesteś sam Big Grin

@mkanapka
Z ciekawości zapytam, co Ty i twój ziomal zamówiliście na restocku ?


RE: Mail z kwietniowego restoku - DonHoracy - 22-05-2010 12:50

Ja Ci powiem tak. Napisz im, że obejrzałeś te filmy jak były jeszcze dostępne dla wszystkich bo zaraz po wrzuceniu ich na lockerz można było je oglądać. Ja sam obejrzałem wszystkie króliki ale tych drugich już nie zdążyłem. Czy to coś da to nie wiem ale spróbować możesz Wink


RE: Mail z kwietniowego restoku - mkanapka - 22-05-2010 18:58

ZimnyFCB
ja zamówiłem tapetę bo zbieram na coś lepszego a nie chciałem aby ptk mi przepadły.
Mój kolega zamówił ipod touch 8GB.
DonHoracy oni pewnie mają pewnie wszystko gdzieś zapisane kiedy ja te filmy "otwierałem".
Nie napisałem do nich żadnego maila więc przez to powinni zrozumieć, że wiem iż zarobiłem ptk w niedozwolony sposób. (na razie nie odjeli mi ptk)