Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jestem w Wielkiej Brytanii, mam dwa startery chce zostać milionerem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Jestem w Wielkiej Brytanii, mam dwa startery chce zostać milionerem. (/Temat-Jestem-w-Wielkiej-Brytanii-mam-dwa-startery-chce-zostac-milionerem-74094)



Jestem w Wielkiej Brytanii, mam dwa startery chce zostać milionerem. - sh4kr - 06-08-2013 23:13

Cześć!

Dobra, może to, że chce zostać milionerem to lekka przesada, ale mam dwa startery do wykorzystania i gdzie moge je wykorztstac, żeby cokolwiek z nich wycisnąć? Znacie jakies serwisy?

Pozdrawiam! Daje reputy za sensowne posty.


RE: Jestem w Wielkiej Brytanii, mam dwa startery chce zostać milionerem. - surfer0700 - 06-08-2013 23:15

Startery z Wielkiej Brytanii tak? czy z polski?


RE: Jestem w Wielkiej Brytanii, mam dwa startery chce zostać milionerem. - sh4kr - 06-08-2013 23:16

UK. Vodafone oraz O2.


RE: Jestem w Wielkiej Brytanii, mam dwa startery chce zostać milionerem. - diabloo07 - 07-08-2013 00:13

Przecież pisałem Ci już, że jest obecnie ofera z SMS Premium w UK Tongue ergo w tym momencie raczej nic z nich nie zarobisz.


RE: Jestem w Wielkiej Brytanii, mam dwa startery chce zostać milionerem. - Dennisek78 - 07-08-2013 01:14

W UK firmy nie są tak stupid ... najpierw musi pobrać $$ żeby zaliczyło Jerk


RE: Jestem w Wielkiej Brytanii, mam dwa startery chce zostać milionerem. - sh4kr - 07-08-2013 01:19

No wlasnie dziwna sprawa, bo jakos tak ok 20 lipca pobieralem z firecash.org i byla oferta sms i zaliczylo mojemu koledze 3 dolce, ale teraz faktycznie nie ma juz ofert.

Bylo chyba cos takiego jeszcze na Neobuxie jak matomy czy cos w ten desen, ale to pewno tez nie dziala...


RE: Jestem w Wielkiej Brytanii, mam dwa startery chce zostać milionerem. - Sh4ker - 07-08-2013 11:27

Na NeoBuxie np. a tak wgl fajny nick Smile


RE: Jestem w Wielkiej Brytanii, mam dwa startery chce zostać milionerem. - sh4kr - 07-08-2013 19:02

O kurde dwa szejkery :E

No cóz, sprawdze neonbuxa. Wink