Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam dwa konta facebook za 10 groszy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam dwa konta facebook za 10 groszy (/Temat-Sprzedam-dwa-konta-facebook-za-10-groszy-74064)



Sprzedam dwa konta facebook za 10 groszy - GoodLecki - 06-08-2013 14:32

1.Nazwa przedmiotu : 2 konta facebook
2.Opis przedmiotu Sprzedam dwa konta facebook które maja już ponad 2,3 tygodnie :
3.Zdjęcia :
4.Kontakt TongueW lub gg
5.Cena :10groszy
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Tylko bezpośrednia płatność na Alior Sync lub Inteligo


RE: Sprzedam dwa konta facebook za 10 groszy - poczmail - 06-08-2013 14:44

Mają jakichś znajomych, zdjęcia, uzupełniony profil etc.? Za tę cenę mógłbym wziąć. Smile


RE: Sprzedam dwa konta facebook za 10 groszy - GoodLecki - 06-08-2013 16:06

Witaj fotkę jakąś mają na pewno, profil chyba tez częściowo wypełniałem ale nie dam głowy , za to mają parę postów moich na pewno no i już chyba z dwa czy trzy tygodnie maja. Sam se wypełnisz jak coś nie wypełnione Smile
ale musi byc sync albo inteligo bo potrzebuje tych 10 groszy na dziś na któryms z tych dwóch kont.


RE: Sprzedam dwa konta facebook za 10 groszy - embart0 - 06-08-2013 18:44

ja mam PKO więc dziś przelew na inteligo dojdzie jak coś to pisz na pw


RE: Sprzedam dwa konta facebook za 10 groszy - kamillowad - 10-08-2013 11:25

kupie pisz gg 3246270


RE: Sprzedam dwa konta facebook za 10 groszy - Scoobyx - 10-08-2013 19:07

Konta już sprzedane. Temat raczej do zamknięcia.


Sprzedam dwa konta facebook za 10 groszy - Magnus - 10-08-2013 20:14

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.