Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firegifts ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Firegifts ! (/Temat-Firegifts-74057)

Strony: 1 2


Firegifts ! - Triamfinisher - 06-08-2013 13:20

Hejka,
chciałbym Was zaprosić do aktywnego udziału w serwisie FireGifts.pl - jest to polski serwis z nagrodami który dopiero startuje, firma która go prowadzi od kilku lat działa w e-commerce.
Strona jest ciekawą alternatywą dla thisboxa czy urwijnagrody którzy już zakończyli swoją przygodę, jej działanie opiera się na zbieraniu punktów, które będziemy mogli wymienić na przeróżne nagrody, punkty otrzymuje się za codzienne logowanie, odpowiadanie na ankiety oraz zapraszanie znajomych.
Strona ruszyła w tym miesiącu, layout jest bardzo ładny, błędów na stronie nie zauważyłem, administracja również zainwestowała w kampanie na Naszym forum, dlatego wspieramy ich reklamą. Głęboko wierzę że będzie to wspaniała okazja dla Nas do zdobycia wielu atrakcyjnych i cennych nagród. Oby serwis zastąpił Nam stare dobre czasy restocków w serwisach z nagrodami.
Zapraszam do uczestnictwa !!!
Ref: http://firegifts.pl/?polecam=733512 (dziekuję za rejestrację!)
jeżeli temat napisany w złym miejscy, to proszę o przeniesienie go ! Pozdrawiam !
czysty link http://www.firegifts.pl


RE: potrzebuje poleconych ! - miniek9090 - 06-08-2013 13:23

Zgłoszone, dubel


RE: potrzebuje poleconych ! - Triamfinisher - 06-08-2013 13:23

ale dlaczego


RE: potrzebuje poleconych ! - poczmail - 06-08-2013 13:24

Temat już jest na forum, dział nieodpowiedni a do tego brak postów na reflink.


RE: potrzebuje poleconych ! - miniek9090 - 06-08-2013 13:25

i do tego w temacie powinna być nazwa serwisu , a nie " potrzebuje poleconych" Idea


RE: potrzebuje poleconych ! - Triamfinisher - 06-08-2013 13:25

dlatego napisałem, ze jeżeli w złym dziale to proszę o przeniesienie, ponieważ jestem tu nowy i sie do końca nie orientuje co gdzie jak i po co. Czy teraz jest lepiej ?


RE: Firegifts ! - Triamfinisher - 06-08-2013 13:27

teraz lepiej ?


RE: Firegifts ! - miniek9090 - 06-08-2013 13:28

dział i nazwa tematu nie ma nic do rzeczy w tym momencie. Temat z tym serwisem istnieje i inne tego typu tematy są uznawane za spam...

@edit

I do tego nie można pisać postu pod postem ... Jest taka opcja jak "edytuj"/poker


RE: Firegifts ! - Triamfinisher - 06-08-2013 13:30

to czy mógł by ktoś przenieść mój temat ? i przepraszam za dwa posty ale myślałem że ktoś odpisał mi Smile


RE: Firegifts ! - miniek9090 - 06-08-2013 13:31

tak , pisałem wyżej że post zgłosiłem...Za kilka minut powinien się znaleźć w koszu Idea